Özcan Yeniçeri Kimdir Biyografisi Hayatı

Özcan Yeniçeri Kimdir?

Mhp’nin 2015 senesinde yapılan genel seçimde aday göstermediği ve o dönemde bir çok kişinin merak etmiş olduğu isimlerden biri olan Eski Mhp Milletvekillerinden Özcan Yeniçeri kimdir? bu sorunun cevabını konumuzu okuyarak bulabilirsiniz.

Özcan Yeniçeri Kimdir Nereli Kaç Yaşında?

Eski Siyasetçilerden Özcan Yeniçeri 65 yaşında ve Karadenizli bir isimdir.Karadenizin Doğusunda yer alan Gümüşhane ilimizde dünyaya gelmiş olan isim 01.01.1954 senesinde burada doğmuştur.Ankara’da Üniversite okumuş sonrada Yüksek lisans nedeniyle Bursa’ya gitmiştir.Bursa’da Uludağ Üniversitesi ile beraber Yüksek lisansını yapan eski siyasetçi ardından ise Doktorasını Kayseri’de bulunan Erciyes Üniversitesi’nde yapmıştır.

Doktorasını yapmasının ardından çalışmaya başlamış olan isim ilk olarak İlkokul ve Ortaokul’da Öğretmenlik yapmıştır.Öğretmenliğin ardından Üniversite’de Öğretim görevlisi olarak bulunmaya başlamış ve Meslek Yüksekokulu Müdürlüğüne kadar yükselmiştir.1998 senesinle beraber Doçentlik Ünvanı almış ve kurmuş olduğu bölümde başkanlık yapmıştır.Doçentliğin ardından Profesör olan isim bir çok programda yer almış ve televizyon programlarına katılmıştır.Şu zamana kadar ondört civarında kitap çıkartmıştır.

2011’den itibaren siyaset içerisinde bulunmaya başlamış olan Özcan Yeniçeri Mhp ile beraber 2011 senesindeki seçimlerde aday olmuştur.Ankara’da girmiş olduğu seçimde seçilmiş ve Mhp Milletvekili olarak mecliste bulunmaya hak kazanmıştır.Mecliste Mhp’nin sözcülerinden biri olmuş ve bir çok kişi tarafından olumlu yorumlar almıştır.Bir çok Türkiye ile başka ülkeler arasındaki dostluk grubuna üye olan isim çok iyi Fransızca konuşabilmektedir.

Evli olan siyasetçinin 4 tane çocuğu bulunmaktadır.

Sürücü Bayılırsa Ne Yapardınız?

Videoyu sonuna kadar izlemenizi tavsiye ediyoruz. Hızla ilerlerken, sürücü bir anda bayılırsa ve siz araç içindeyseniz, ne yapardınız? Umarız bu durumu yaşamazsınız ama yine de bilmekte fayda var. Güvenli sürüşleriniz olsun. 🙂

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir