Özge Akdeniz Kimdir Kaç Yaşında Boyu Kaç?

Özge Akdeniz Kimdir Kaç Yaşında Boyu Kaç?

Gelecek yıllar içerisinde daha fazla dizilerde görmeyi umduğumuz genç ve yetenekli oyunculardan Özge Akdeniz kimdir kaç yaşında boyu kaç? sizler bu konumuzda bu soruların tüm yanıtlarını bulabileceksiniz.

Özge Akdeniz Kimdir? Biyografisi

5 Temmuz 1997 tarihinde İstanbul’da doğan Özge Akdeniz, 1.67 metre boyunda, 55 kilo ve yeşil gözlü bir oyuncudur.Aslen Edirneli olan oyuncunun bir erkek kardeşi vardır.Doğmuş olduğu günden beri İstanbul’da yaşayan oyuncu, lise zamanlarından itibaren 3 yıl boyunca basketbol oynamıştır.

Spor yapmayı en büyük hobileri arasında gösteren oyuncu, onun dışında ise genellikle kitap okumayı, şiir yazmayı ve fotoğraf çekmeyi seviyor.Eğitimine halen İstanbul Üniversitesi’nin Edebiyat Fakültesi’nde devam eden Özge Akdeniz, 2016 tarihinde ise Sadri Alışık Kültür Merkezi’nde bir süre kadar oyunculuk eğitimi almıştır.

İlk oyunculuğa “Hıçkırık” isimli günlük dizi ile başlamış olan oyuncu dizinin 50. bölümde final yapmasıyla beraber aynı yıl “Keşke Hiç Büyümeseydik” dizisinde rol almıştır.Bu dizide Hande karakterini oynamış olan oyuncu son olarak ise “Yüzleşme” dizisinin kadrosunda yer almıştır.

Bulunduğu tüm dizilerde dikkat çeken bir oyuncu olan genç isim, daha oyunculukta yeni olmasına karşın beğenilen bir isim olmayı başarmıştır.

Rol Aldığı Diziler Nelerdir?

2019 – Yüzleşme
2018 – Keske Hic Büyümeseydik www.kimdirkim.com
2018 – Hıçkırık

Sürücü Bayılırsa Ne Yapardınız?

Videoyu sonuna kadar izlemenizi tavsiye ediyoruz. Hızla ilerlerken, sürücü bir anda bayılırsa ve siz araç içindeyseniz, ne yapardınız? Umarız bu durumu yaşamazsınız ama yine de bilmekte fayda var. Güvenli sürüşleriniz olsun. 🙂

Bu konuyla ilgili yorumunuzu yazın