Özge Borak Kimdir Kaç Yaşında Hayatı

Özge Borak Kimdir Kaç Yaşında Boyu Kaç?

Yukarıdaki videodaki evi satın almak için İletişim Formu'muzdan bize ulaşabilirsiniz.

Oldukca küçük yaşlardan itibaren Tiyatrolara giren ve tiyatronun yanına dizi ile sinemaları eklemiş 2003’den beri fazla sayıda dizi ile sinemada rol almış önemli bir oyuncu olan Özge Borak kimdir kaç yaşında boyu kaç? tüm oyunculuğunu beğenen hayranları için işte biyografisi.

Özge Borak Kimdir Kaç Yaşında Nereli?

Özge Borak tiyatro çıkışlı oyuncularımızdan biridir.1982’li ve İstanbullu olan oyuncu sekiz yaşından itibaren kazanmış olduğu tiyatroda eğitimler almış ve oyunculuk yapmıştır.Babasının mesleğide tiyatroculuk olan oyuncu babasının izinden gitmiş ve tiyatroyu oyunculuğundan hiç çıkartmamıştır.Boyu 1.72’dir.

Küçüklüğünde girmiş olduğu tiyatroyu gençlik dönemi dahil olmak üzere her zaman sürdürmüş olan oyuncu eğitiminide bu yönde almıştır.İstanbul Devlet Konservatuar’ını kazanmış ve Tiyatro bölümünü bitirmiştir.Çok sayıda tiyatro oyununda yer almış olan oyuncu Memleketimden İnsan Manzaraları ve Sarıpınar adındaki oyunlarda rol almıştır.

visum china
visum china

Özge Borak 2003 tarihinle beraber tiyatrodan sinemaya giriş yapmış ve ilk filmi olan Kara Gün adındaki filmde oynamıştır.Aynı yılın son zamanlarında ise dizi ile karşımıza çıkmış oyuncu 2003’de başlamış ve 2004’de bitmiş olan Sultan Makamı isimli dizide yer almıştır.

Küçük Kadınlar dizisi oyuncunun en fazla oyunculuk yaptığı dizi olmuştur.Bu dizide toplam 3 sezon boyunca yer almıştır.Dizi 2008’de başlamış olup 2010’da ise bitmiştir.O Dizinin ardından ise Eyvah Eyvah isimli filmde rol almış ünlü oyuncu sonrasında Bir Günah Gibi ve Leyla ile Mecnuz dizilerinde oynamıştır.

2012 tarihinde evlenmiş olan oyuncunun eşi Ata Demirer olmuştur.Bu evlilik 2 sene sürmüş 2014’de ise çift boşanmışlardır.

ozge-borak-biyografi

Özge Borak Oynadığı Diziler ve Filmler

2003 – Kara Gün (Film)
2003 – Sultan Makamı
2005 – Ihlamurlar Altında
2007 – Esref Saatı
2008 – Kucuk Kadinlar
2010 – Eyvah Eyvah (Film)
2011 – Bir Günah Gibi
2012 – Leyla ile Mecnun
2013 – Bkm Güldür Güldür
2013 – Bir Yastıkta
2014 – Bana Adını Sor (Film)
2016 – Benim Adım Feridun (Film)
2016 – Dedemin Fişi (Film)

visum china
visum china

Yukarıdaki videodaki evi satın almak için İletişim Formu'muzdan bize ulaşabilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İstanbul Satılık Lüks Bahçe Katı Ev

İstanbul Satılık Lüks Ev İletişim

Yukarıdaki videodaki evi satın almak için İletişim Formu’muzdan bize ulaşabilirsiniz.