Özge Gürel Kimdir Boyu Hayatı

Özge Gürel Kimdir Yaşı Kaç Nereli?

Kiraz Mevsimi dizisinde Öykü Acar karakteri ile özdeşmiş bir isim olan güzel oyuncu Özge Gürel kimdir yaşı kaçtır nereli? hayatı.

Özge Gürel Kimdir Biyografisi

Özge Gürel, 5 Şubat 1987 tarihinde İstanbul Silivri’de dünyaya geldi.Ünlü Oyuncunun Boyu 1.70’dir.Lise Öğrenimini tamamlayana kadar Silivri’de yaşadı.Oyunculuk ile ilgili dersler alıp ardındanda Oyuncu yönetimi konusunda eğitim aldı.İlk dizisi Kızım Nerede isimli dizidir bu dizide Zeynep karakterini oynadı.Bu dizinin ardından sırasıyla Huzur Sokağı ile Muhteşem Yüzyıl dizilerinde oynadı.

2014 tarihinde Medcezir Ada karakteri ile ekranlara gelirken en çok patlama yaptığı dizi ise Kiraz Mevsimi olmuştur.Bu dizide Başrol oynayarak Öykü karakteri ile izleyicilerle buluştu.Dizi genel olarak bir yaz dizisi olarak ekrana gelmiş ama daha sonra çok büyük bir izleyici kitlesi tarafından sevildiği görülünce ilerlemiştir.

Üniversiteyi Beykent Üniversitesi Uluslararası Ticaret Bölümünde bitirdi.Hem dans hem de şan üzerine ders aldı.Ayrıca diksiyonunu geliştirmek için bir takım eğitimlerde aldığı bilinmektedir.

ozge-gurel-biyografi

Kiraz Mevsimi Öykü ile ekranlarda tanınırken bir Röportajında kendisinin bu dizinin bu kadar çok tutacağını ekip olarak düşünmediklerini söylemiştir.Sonucta Yaz dizisiydi ve bu nedenle dizi bu kadar tutmaz diye tahmin ediyorduk demiştir.

Özge Gürel Oynadığı Diziler ve Filmler

– Kızım Nerede (Zeynep)
– Insan Aldandı
– Huzur Sokağı
– Muhteşem Yüzyıl
– Medcezir (Ada)
– Bizum Hoca (Film)
– Kıraz Mevsimi Öykü Acar (2014-2015)
– Dolunay
– Yildızlar Sahidim
– İlk Öpücük (Film)
– Muhtesem Ikılı

Paramı Biriktirme Programı - Monay...

Monay, para biriktirme uygulaması, para yönetimi
Monay
Paramı nasıl değerlendirebilirim diye soruyorsan MONAY'ın şu faydalı blog yazısını okumanı ve uygulamasını indirmeni tavsiye ederiz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir