Özge Özacar Kimdir?

Özge Özacar Kimdir?

2015 yılında yer almış olduğu dizi projesiyle birlikte oyunculuğa ilk adımını atmış ve o yıldan beri her sene bir projede gördüğümüz güzel oyuncu Özge Özacar kimdir?, kaç yaşında, boyu, kilosu nedir? yanıtlarıyla birlikte kapsamlı özgeçmişi sizlerle.

Özge Özacar Kimdir? Biyografisi

22 Nisan 1995 tarihinde İstanbul’da doğan Özge Özacar, 1.67 metre boyunda, 56 kilo ve Boğa burcudur.Liseyi Aydın Doğan İletişim Lisesi’nde almış olduğu eğitimle birlikte tamamlamış olan isim, 1.5 yıl kadar CNN Türk Haber Merkezinde çalışmıştır.

Liseden itibaren hem çalışıp hem okuyan güzel oyuncu, Üniversite tercihini ise Marmara Üniversitesi Gazetecilik Bölümü’nden yana kullanmış ve 2018 tarihinde Üniversiteden mezun olmuştur.

Oyunculuğa ilk olarak yazımızın ilk başında belirttiğimiz gibi 2015 tarihinde adım adan güzel isim, “Tatlı Küçük Yalancılar” dizisinde oynamıştır.Bu dizide “Müge” karakteri ile yer alan oyuncu arkasından ise 2016 yılında “Oyunbozan” isimli dizide rol almıştır.Bu dizide ise “Zeynep” karakterini canlandırmıştır.

2017 yılında “Lise Devriyesi” dizisi ile büyük bir yükselme kaydeden Özge Özacar, 2019 tarihinde ise “Hababam Sınıfı Yeniden” isimli filmde oynamıştır.

Kışın kar yağışını çok seven güzel isim, yaz ayında ise genellikle denizi olan bir yerde tatil yapmayı seviyor.Kimdirkim.com Çoğunlukla yabancı müzik dinlemekten hoşlanan güzel oyuncu, Michael Jackson hayranı bir isimdir.

Oynadığı Diziler ve Filmler

2015 – Tatlı Küçük Yalancılar
2016 – Oyunbozan
2017 – Lise Devriyesi
2019 – Hababam Sınıfı Yeniden (Film)

Sürücü Bayılırsa Ne Yapardınız?

Videoyu sonuna kadar izlemenizi tavsiye ediyoruz. Hızla ilerlerken, sürücü bir anda bayılırsa ve siz araç içindeyseniz, ne yapardınız? Umarız bu durumu yaşamazsınız ama yine de bilmekte fayda var. Güvenli sürüşleriniz olsun. 🙂

Bu konuyla ilgili yorumunuzu yazın