Özge Uzun Kimdir Nereli Kaç Yaşında?

Özge Uzun Kimdir?

Daha çok CNN Türk ekranlarında yayınlanan programlarda görmüş olduğumuz ama daha sonra oradan ayrılan yine televizyonlarda Sunuculuk yapmaya devam eden sunucu Özge Uzun Kimdir?

Özge Uzun Kimdir Nereli Kaç Yaşında?

Özge Uzun 1979 Ankara doğumlu sunucularımızdandır.Ankara’da ilkokulu bitirmiştir.1993 tarihinde Radyo Vizyon’da çalışmaya başlamıştır.Trt Spikerleri birçok konuda yardım etti ve bu sektör ile ilgili bütün bilgileri aldı.Bunun sonrasında ise iyi bir eğitim görmek amacı ile İstanbul’a gitti.

İstanbul’da Alem FM adındaki radyoda çalışarak ilerledi.2001 tarihinde NTV kanalında seslendirme görevinde bulundu.Televizyon Haberciliği konusunda bir yandan eğitim aldı ve Haberciliğe giriş yaptı.

Baya bir süre kadar Ntv ekranlarında görev almış ardından sırasıyla Fox Tv ile CNN Türk ekranlarında spiker olarak çalışmıştır.2012 tarihinde KanalTürk televizyonunda sabah programının sunuculuğunu yapmış daha sonra Tv8 ekranlarında Hafta Sonu Sabah kuşunu sunmuştur.

2015 senesinde Trt Haber ekranlarında sunuculuk yapmıştır.Başkent İletişim Akademisi’nde Sunuculuk ile Spikerlik dersleri vermektedir.

Özge Uzun Evli mi? Ünlü Sunucu 10 yıllık evliliğini kısa süre önce bitirmiştir ve resmi olarak anlaşarak ayrılmışlardır.2 çocuğu bulunmaktadır.

Sürücü Bayılırsa Ne Yapardınız?

Videoyu sonuna kadar izlemenizi tavsiye ediyoruz. Hızla ilerlerken, sürücü bir anda bayılırsa ve siz araç içindeyseniz, ne yapardınız? Umarız bu durumu yaşamazsınız ama yine de bilmekte fayda var. Güvenli sürüşleriniz olsun. 🙂 TÜVTÜRK araç muayane randevusunu TÜVTÜRK muayene rezervayson sayfasından ücretsiz olarak alabilirsiniz. TÜVTÜRK araç muayene randevusu almak için telefon numarası da 850 222 88 88'dir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.