Özge Uzun Kimdir Nereli Kaç Yaşında?

Özge Uzun Kimdir?

Yukarıdaki videodaki evi satın almak için İletişim Formu'muzdan bize ulaşabilirsiniz.

Daha çok CNN Türk ekranlarında yayınlanan programlarda görmüş olduğumuz ama daha sonra oradan ayrılan yine televizyonlarda Sunuculuk yapmaya devam eden sunucu Özge Uzun Kimdir?

Özge Uzun Kimdir Nereli Kaç Yaşında?

Özge Uzun 1979 Ankara doğumlu sunucularımızdandır.Ankara’da ilkokulu bitirmiştir.1993 tarihinde Radyo Vizyon’da çalışmaya başlamıştır.Trt Spikerleri birçok konuda yardım etti ve bu sektör ile ilgili bütün bilgileri aldı.Bunun sonrasında ise iyi bir eğitim görmek amacı ile İstanbul’a gitti.

İstanbul’da Alem FM adındaki radyoda çalışarak ilerledi.2001 tarihinde NTV kanalında seslendirme görevinde bulundu.Televizyon Haberciliği konusunda bir yandan eğitim aldı ve Haberciliğe giriş yaptı.

visum china
visum china

Baya bir süre kadar Ntv ekranlarında görev almış ardından sırasıyla Fox Tv ile CNN Türk ekranlarında spiker olarak çalışmıştır.2012 tarihinde KanalTürk televizyonunda sabah programının sunuculuğunu yapmış daha sonra Tv8 ekranlarında Hafta Sonu Sabah kuşunu sunmuştur.

2015 senesinde Trt Haber ekranlarında sunuculuk yapmıştır.Başkent İletişim Akademisi’nde Sunuculuk ile Spikerlik dersleri vermektedir.

Özge Uzun Evli mi? Ünlü Sunucu 10 yıllık evliliğini kısa süre önce bitirmiştir ve resmi olarak anlaşarak ayrılmışlardır.2 çocuğu bulunmaktadır.

visum china
visum china

Yukarıdaki videodaki evi satın almak için İletişim Formu'muzdan bize ulaşabilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İstanbul Satılık Lüks Bahçe Katı Ev

İstanbul Satılık Lüks Ev İletişim

Yukarıdaki videodaki evi satın almak için İletişim Formu’muzdan bize ulaşabilirsiniz.