Özgü Kaya kimdir? nereli kaç yaşında boy ve kilosu nedir?

Özgü Kaya Kimdir?

2017 tarihinde girmiş olduğu oyunculuk mesleğinle birlikte adından çok fazla söz ettiren ve güzelliği ile de çok beğenilen ünlü oyuncu Özgü Kaya kimdir? nereli, kaç yaşında, boyu ve kilosu nedir? işte şimdi bütün bu sorulara ait en doğru cevaplar.

Özgü Kaya Biyografisi

17 Haziran 1996 tarihinde Uşak’ta dünyaya gelen Özgü Kaya, 1.69 metre boyunda, 56 kilo ve İkizler burcuna sahip olan bir oyuncudur.Babası fotoğrafçı, annesi ise ev hanımıdır.18 yaşından itibaren İstanbul’da yaşayan güzel oyuncu, küçük yaşlarda şan ve gitar dersleri almıştır.

Lise eğitimini Güzel Sanatlar Lisesi’nde tamamlamış olan ünlü oyuncu, ardından ise İstanbul’a giderek İstanbul Üniversitesi Devlet Konservatuvarı’nda eğitim görmüştür.

2017’de rol aldığı “Adı Efsane” dizisi oyunculuğa başlamış olduğu ilk dizi olmuştur.kimdirkim-com Bu dizide Sibel karakterini oynamış olan isim, akabinde ise “Mehmetçik Kut’ül Amare” dizisinde rol almıştır.2019 yılında ise oynamış olduğu dizi “Kimse Bilmez” dizisidir.Bu dizide canlandırdığı karakter ise Sevda karakteridir.

Hiç dinlemediği müzikleri keşfetmeyi seven güzel oyuncu ayrıca gitar çalıyor ve tango yapıyor.

Rol Aldığı Diziler

2019 – Kimse Bilmez (Sevda)
2018 – Mehmetçik Kut’ül Amare
2017 – Adı Efsane (Sibel)

Sürücü Bayılırsa Ne Yapardınız?

Videoyu sonuna kadar izlemenizi tavsiye ediyoruz. Hızla ilerlerken, sürücü bir anda bayılırsa ve siz araç içindeyseniz, ne yapardınız? Umarız bu durumu yaşamazsınız ama yine de bilmekte fayda var. Güvenli sürüşleriniz olsun. 🙂

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir