Özgün Karaman kimdir? nereli kaç yaşında boyu kaç?

Özgün Karaman Kimdir?

2010 tarihinden itibaren ekran önünde yer almaya başlayan ve başarılı oyunculuğu ile çoğu kişi tarafından oyunculuğu beğenilen Özgün Karaman ile ilgili çok sayıda bilgiyi konumuzda bulabilirsiniz.

Özgün Karaman Kimdir? Biyografisi

15 Ocak 1988 tarihinde Kocaeli’de hayata merhaba diyen Özgün Karaman, 1.80 metre boyunda, 76 kilo ve Oğlak burcudur.Eğitimini Kocaeli Üniversitesi’nin Jeoloji Mühendisliği bölümünde tamamlamış olan ünlü oyuncu ardından ise 7 Sanat Akademi’de oyunculuk eğitimi almıştır.

Aldığı eğitim sonrası Oyunculuk ajansına kayıt olan isim, 2010 tarihinde “Çakıl Taşları” isimli dizi ile beraber oyunculuk yapmaya başlamıştır.Bu diziden sonra 2011 tarihinde “Elde Var Hayat” adındaki dizide rol alan oyuncu bu dizide 2 sezon oynamış ve Caner karakterine hayat vermiştir.

2016 tarihinde tıpkı kendisi gibi oyunculuk yapmakta olan Nazlı Pınar Kaya ile dünya evine girmiş olan oyuncu, dizi projeleri içerisinde bulunmayı sürdürmektedir.

Özgün Karaman Rol Aldığı Diziler

2019 – Kuzey Yıldızı
2018 – Darısı Başımıza (Cem)
2015 – Baba Candır (Emrecan)
2014 – Mihrap Yerinde (Ali)
2012 – Umutsuz Ev Kadınları (Arda)
2011 – Elde Var Hayat
2010 – Çakıl Taşları

Paramı Biriktirme Programı - Monay...

Monay, para biriktirme uygulaması, para yönetimi
Monay
Paramı nasıl değerlendirebilirim diye soruyorsan MONAY'ın şu faydalı blog yazısını okumanı ve uygulamasını indirmeni tavsiye ederiz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir