Özgür Tör kimdir, nereli, Özgür Tör kaç yaşında Özgür Tör hayatı ve biyografisi

Özgür Tör Kimdir?

Gündem ile ilgili konularda ekranlarda gördüğümüz Özgür Tör’ün hayatı merak konusu oldu. Peki Özgür Tör kimdir, nereli, Özgür Tör kaç yaşında Özgür Tör hayatı ve biyografisi. İşte Özgür Tör hakkında detaylar.

Özgür Tör Kimdir, Kaç Yaşında, Nereli?

Özgür Tör 1969 yılında dünyaya gelmiştir. Özgür Tör’ün doğum yeri İstanbul’dur. Asker bir babanın oğludur ve Özgür Tör çocukluğunu Heybeliada’da geçmiştir. Özgür Tör eğitimini Heybeliada Hüseyin Rahmi Gürpınar Ortaokulu ardından Maltepe Askeri Lisesi’ni bitirdi.

Bu içerik KimdirKim.com ekibi tarafından hazırlanmıştır.

Özgür Tör Kara Harp Okulu’nu bitirip Piyade Teğmen olarak göreve başlamış olup, yurtiçi ve yurt dışında çok sayıda yerde görev adı. Dr. Özgür Tör’ün Uluslararası ilişkiler alanında doktorası bulunuyor. Özgür Tör ‘ün Vekalet Savaşları ve Hibrit Harekat adıyla yayınlanmış bir kitabı var. İstanbul Aydın Üniversitesi’nde Öğretim Üyesi olarak görev almaktadır.

Özgür Tör hakkında hazırladığımız bu içeriği beğendiyseniz https://Kimdirkim.com sayfamızda diğer merak ettiğiniz kişilerin yazılarını da okuyabilirsiniz.

Sürücü Bayılırsa Ne Yapardınız?

Videoyu sonuna kadar izlemenizi tavsiye ediyoruz. Hızla ilerlerken, sürücü bir anda bayılırsa ve siz araç içindeyseniz, ne yapardınız? Umarız bu durumu yaşamazsınız ama yine de bilmekte fayda var. Güvenli sürüşleriniz olsun. 🙂 TÜVTÜRK araç muayane randevusunu TÜVTÜRK muayene rezervayson sayfasından ücretsiz olarak alabilirsiniz. TÜVTÜRK araç muayene randevusu almak için telefon numarası da 850 222 88 88'dir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.