Özlem Aktay kimdir, nerelidir, Özlem Aktay kaç yaşında, Özlem Aktay boyu, kilosu kaç, Özlem Aktay kariyeri ve aldığı ödüller

Özlem Aktay Kimdir?

Atv kanalının ekran yüzlerinden Özlem Aktay kimdir, nerelidir, Özlem Aktay kaç yaşında, Özlem Aktay boyu, kilosu kaç, Özlem Aktay kariyeri ve aldığı ödüller.

Özlem Aktay Kimdir, Kaç Yaşında, Nereli?

Özlem Aktay 26 Mayıs 1982 tarihinde dünyaya gelmiştir. Özlem Aktay’ın doğum yeri Erzincan’dır. Özlem Aktay aslen Erzincanlı’dır. İlk olarak İngilizce İktisat bölümünü bitirmiş ve ardından Ekonomi bölümünde eğitim görmüştür.

Medya ile tanışması Show TV vasıtası ile olmuş olan Özlem Aktay, ilk olarak Show TV kanalında staj görmüş ardından da muhabirlik yapmaya başlamıştır. Muhabirlik mesleğini yapmadan önce bir süre yurt dışına gitmiş ve burada gazetecilik üzerine çeşitli eğitimler almıştır. 2007-2010 tarihleri arasında profesyonel muhabirlik kariyerine başlamış olan güzel isim, 2010 tarihinden itibaren ise ATV ekranlarında görev almaktadır.

Bu içerik KimdirKim.com ekibi tarafından hazırlanmıştır.

Özlem Aktay kimdir, nerelidir, Özlem Aktay kaç yaşında, Özlem Aktay boyu, kilosu kaç, Özlem Aktay kariyeri ve aldığı ödüller

Özlem Aktay Aldığı Ödüller

  • Toplumsal Siyasal Uluslararası Çalışma Merkezi (İSBAM) tarafından düzenlenen Zafer Medya Ödülleri’nde Özlem Aktay ödül aldı.

 

  • 2021 yılında düzenlenen Türkiye Haber Kameramanları Derneğince düzenlenen 25. Zoom Uluslararası Haber Görüntüleri Yarışması’nda “Özel Haber” kategorisinde ödül almıştır.

Özlem Aktay Evli mi?

Araştırmalarımıza göre internet kaynaklarında başarılı ve güzel sunucu Özlem Aktay’ın evli olduğuna dair bir bilgi bulunmamaktadır.

Özlem Aktay Boyu Kaç?

Özlem Aktay 1.65 boyundadır.

Özlem Aktay Kaç Kilo?

Özlem Aktay 50 kilodur.

Özlem Aktay Hangi Burç?

Özlem Aktay İkizler burcudur.

Özlem Aktay Sosyal Medya Hesapları

Özlem Aktay Instagram hesabında 2022 Ocak ayı itibari ile 22 bin takipçisi vardır. Güncel bir şekilde paylaşım yapmaktadır. Ayrıca Twitter hesabını kullanmaktadır.

Özlem Aktay Instagram Hesabı

instagram.com/aktayozlem

Özlem Aktay Twitter Hesabı

twitter.com/ozlemaktay

Paramı Biriktirme Programı - Monay... Paramı nasıl değerlendirebilirim diye soruyorsan Monay'ın şu faydalı blog yazısını okumanı ve uygulamasını indirmeni tavsiye ederiz.

Tutkulu Bir Aşk Hikayesi - AİLE başlıyor...

14 Şubat'ta Show TV'de yayınlanacak, başrollerini Kıvanç Tatlıtuğ ve Serenay Sarıkaya'nın rol aldığı tutkulu bir aşk hikayesi olan "Aile" dizisi oyunuclarına, nerede çekildiğine, fotoğraflara ve fragmanlara sayfamızdan ulaşabilirsiniz.
Aile Dizisi Oyuncuları
Aile dizisi fragmanları

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir