Özlem Aktay kimdir? kaç yaşında ve nereli?

Özlem Aktay Kimdir?

Atv ekranlarının başarılı muhabirlerinden biri olan ve uzun yıllardır muhabirlik mesleğini yapan güzel isim Özlem Aktay hakkında bilgilere bu biyografimizde yer verdik.İşte detaylar.

Özlem Aktay Kimdir? Kaç Yaşında Nereli?

1977 tarihinde Erzincan’da dünyaya gelen Özlem Aktay, aslen de Erzincanlı olan bir muhabirdir.İlk olarak İngilizce İktisat bölümünü bitirmiş olan isim ardından Ekonomi bölümünde eğitim görmüştür.

Medya ile tanışması Show Tv vasıtası ile olmuş olan Özlem Aktay, ilk olarak Show Tv kanalında staj görmüş ardından da muhabirlik yapmaya başlamıştır.Muhabirlik mesleğini yapmadan önce bir süre Yurt Dışına gitmiş ve burada Gazetecilik üzerine çeşitli eğitimler almıştır.2007-2010 tarihleri arasında profesyonel muhabirlik kariyerine başlamış olan güzel isim, 2010 tarihinden itibaren ise Atv ekranlarında görev almaktadır.

Uzun zamandır ekranlarda görev almasına rağmen ünlü muhabirin en zor anı, Fetö olayları içerisinde yaptığı bir haberdir.kimdirkim com Gta isimli oyuna ait şifreleri, Fetö şifresi olarak sunmuş olan ünlü muhabir ardından zor bir süreç geçirmiş fakat yaptığı özür açıklamasının ardından kaldığı yerden başarılı muhabirliğine devam etmiştir.

Sürücü Bayılırsa Ne Yapardınız?

Videoyu sonuna kadar izlemenizi tavsiye ediyoruz. Hızla ilerlerken, sürücü bir anda bayılırsa ve siz araç içindeyseniz, ne yapardınız? Umarız bu durumu yaşamazsınız ama yine de bilmekte fayda var. Güvenli sürüşleriniz olsun. 🙂

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir