Özlem Denizmen Kimdir? Kaç Yaşında Hayatı

Özlem Denizmen Kimdir?

Çeşitli kanallarda bir çok program ile izleyicilerle buluşmuş ve sempatik tavırları ile sunuculukta her izleyicinin sevdiği biri olmuş ünlü sunucu Özlem Denizmen kimdir? deneyimli ismin yaşamını okumaya başlayabilirsiniz.

Özlem Denizmen Kimdir? Kaç Yaşında Aslen Nereli?

Özlem Denizmen, 26 Ağustos 1970 yılında İstanbul’da hayata gözlerini açmıştır.Aslen Rizeli olan sunucu, üniversiteyi Amerika’da tamamlamış ve 1992 ile 1994 yılları arasında burada eğitim görmüştür.Bu eğitimin ardından Amerika’da bulunan başka Üniversitede Finansal Yönetim üzerine eğitim almış ve bu bölümden de mezun olmuştur.

İş hayatına ilk olarak 1993 tarihinde staj yaparak başlayan isim ardından ise 1994-1996 tarihlerinde Amerika New York’ta bulunan bir bankada çalışmıştır.1996 tarihinde Türkiye’ye dönmüş olan sunucu, iş hayatını Türkiye’de devam ettirmiş ve Garanti Yatırım’da bir süre kadar Pazarlama Uzmanı olarak görev almıştır.

1999 tarihinde tanınmış şirketlerden biri olan Doğuş Holding şirketinde görev almaya başlamış olan isim 1999-2013 tarihlerinde bir çok departmanda yer almıştır.Halen Doğuş Holding’in üyelerinden biri olan [saritext]Özlem Denizmen[/saritext], 2010 tarihinde finansal anlamda ilk platform kuran kişidir.Para Durumu isimli platformla birlikte dikkat çekmiş ve AHaber kanalında program sunmuştur.

2012 tarihinde kitap çıkartmış olan ünlü sunucu kitabına “Cebinde Mucize Yarat” adını vermiştir.Bu kitap Destek Yayınlarının baskısıyla piyasaya sürülmüştür.Bu kitabın ardından ise “Kartlarınla Mucize Yarat” adlı 2. kitabını çıkartmıştır.

Evli olan sunucu, 2 çocuk sahibi bir isimdir.Son olarak Star Tv ekranlarında pazar günü yayınlanmakta olan “Kadınca” adındaki programı sunarak ekranlara gelmektedir.

Sürücü Bayılırsa Ne Yapardınız?

Videoyu sonuna kadar izlemenizi tavsiye ediyoruz. Hızla ilerlerken, sürücü bir anda bayılırsa ve siz araç içindeyseniz, ne yapardınız? Umarız bu durumu yaşamazsınız ama yine de bilmekte fayda var. Güvenli sürüşleriniz olsun. 🙂

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir