Özlem Gezgin Kimdir Kaç Yaşında Biyografisi

Özlem Gezgin Kimdir?

Yukarıdaki videodaki evi satın almak için İletişim Formu'muzdan bize ulaşabilirsiniz.

2015 yılından itibaren kameralar önünde yer alan ve bazı dizilerde rol alarak oyunculuk kariyerini sürdürmekte olan genç oyuncu bayan Özlem Gezgin kimdir? sizlere oyuncunun en uzun kapsamlı özgeçmişinden bahsedeceğiz.

Özlem Gezgin Kimdir Kaç Yaşında Boyu Hayatı

Oyuncu Özlem Gezgin 1996 senesinde hayata gözlerini açmış olan İstanbul doğumlu bir oyuncudur.Bir çok yerde eğitim almış olan isim ilk olarak Akademi 35,5’a yazılmış ve burada belirli bir süre kadar oyunculuk üzerine eğitimler görmüştür.Ardından ise Marmara Sanat Akademisine yazılmış ve burada senaristlik üzerine dersler almış ve ardından ise oyunculuk yapmaya başlamıştır.Boyu 1.65 olan oyuncu 51 kilodadır.

Oyunculuktan önce sporla ilgilenmiş olan ünlü oyuncu 2 sene süresince Galatasaray takımımızda basketbol oynamıştır.Basketbol’dan sonra 1 sene kadar dans yapmış ve ardından ise oyunculuk yapmaya başlamıştır.Moda Tasarım öğrencisi olan oyuncu dizi çekimleri nedeniyle eğitimine bir süre kadar ara vermiş bu nedenle okulunu dondurmuştur.Kiralık Aşk adındaki dizi ile beraber girmiş olduğu bu yolda kısa sürede kendini ispatlamış ve beğenilen bir oyuncu olmuştur.

visum china
visum china

Kiralık Aşk dizisinden sonra Hanım Köylü adındaki dizide rol alan oyuncu dizi çekimlerinde oldukça keyif almış ve diziyi çok beğenmiştir.En son olarak ise 2017 senesinde başlamış olan Kanatsız Kuşlar adındaki dizide rol almaya başlamış oyuncu halen bu dizide rol almaktadır.

Çok koyu bir şekilde Galatasaraylı olan oyuncu her maça gidemesede bir çok maçına gidip takımını destekliyor.

Özlem Gezgin Oynadığı Diziler Nelerdir?

2015 – Kiralık Aşk
2016 – Hanım Köylü
2017 – Kanatsız Kuşlar

visum china
visum china

Yukarıdaki videodaki evi satın almak için İletişim Formu'muzdan bize ulaşabilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İstanbul Satılık Lüks Bahçe Katı Ev

İstanbul Satılık Lüks Ev İletişim

Yukarıdaki videodaki evi satın almak için İletişim Formu’muzdan bize ulaşabilirsiniz.