Özlem Maden Kimdir Kaç Yaşında Biyografisi

Özlem Maden Kimdir?

Yukarıdaki videodaki evi satın almak için İletişim Formu'muzdan bize ulaşabilirsiniz.

En son Fox Tv ekranlarının beğenilen dizilerinden olan Dayan Yüreğim isimli dizisinde rol alan güzelliğinle dizide yer alan oyuncular arasında en fazla beğenilen kişilerden olan oyuncu Özlem Maden kimdir? hangi dizi projelerinde oynamıştır? hayatı ile ilgili çok sayıda önemli bilgi biyografimizde.

Özlem Maden Kimdir Kaç Yaşında Boyu Kaç?

Oyuncu Özlem Maden 1987’li ve Sakaryalı olan bir oyuncudur.Sakarya’da doğan ismin çocukluğu genellikle Sakarya ile Bilecik illerinde geçmiştir.Çok güzel bir aileye sahip olduğunu belirten oyuncu kardeşleri içerisinde en yaramaz çocuk olarak büyümüştür.Ünlü oyuncu lise yaşlarından itibaren tiyatro ile tanışmış ve tanıştığı tarihten itibaren oyunculuktan, tiyatrodan hiç vazgeçmemiştir.Lise zamanında ayrıca spor ile de ilgilenmiş isim, spor dallarından Judo ile ilgilenmiştir.Boyu 1,66 cm’dir.

Çok hareketli bir kişi olan oyuncu küçük yaşlarda çok fazla çocukluk kazaları yaşamıştır.Genel tarzı olarak sakinliği seven isim geceleyin dışarı çıkmayı çok sevmemektedir.Dostları ile en çok vakit geçirmekten memnun olan isim sabah kahvaltısınada çok büyük önem vermektedir.Planlı hareket eden oyuncu işi her zaman hayatında en önemli yere koymaktadır.Israrı sevmeyen isim çok fazla ısrar edilen durumlardan hiç hoşlanmaz ve ters tepki verebilir.

visum china
visum china

2007’de ilk olarak Bez Bebek isimli dizide rol almış olan isim ardından ise farklı dizilerle yoluna devam etmiştir.Yükselişini ve kendini tanıtmış olduğu dizi 2014’de yer aldığı Aşkın Bedeli dizisidir.Bu dizide 2 sezon rol almış olan güzel bir performans sergilemiştir.

Özlem Maden Oynadığı Diziler Nelerdir?

2007 – Bez Bebek
2008 – Goncakaranfil
2010 – Umut Yolcuları
2014 – Aşkın Bedeli
2017 – Dayan Yüreğim

visum china
visum china

Yukarıdaki videodaki evi satın almak için İletişim Formu'muzdan bize ulaşabilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İstanbul Satılık Lüks Bahçe Katı Ev

İstanbul Satılık Lüks Ev İletişim

Yukarıdaki videodaki evi satın almak için İletişim Formu’muzdan bize ulaşabilirsiniz.