Özlem Mahmutoğlu Kimdir Hayatı Biyografisi

Özlem Mahmutoğlu Kimdir?

Yukarıdaki videodaki evi satın almak için İletişim Formu'muzdan bize ulaşabilirsiniz.

Rüzgarın Kalbi adındaki dizide ilk olarak karşımıza çıkan ve sempatik halleriyle çoğu izleyici tarafından ismi, biyografisi merak edilen güzel oyuncu Özlem Mahmutoğlu kimdir? bu konumuz aracılığı ile oyuncuyu tanımaya hazırsanız hemen başlıyoruz.

Özlem Mahmutoğlu Kimdir Kaç Yaşında Boyu Kaç? Hayatı

Oyunculuk ile ilgilenen Özlem Mahmutoğlu, 1993 senesinde hayata merhaba demiş olan İstanbullu ünlülerden biridir.Ortaokul yıllarınla beraber oyunculuğa çok fazla merak salmaya başlamış olan oyuncu, lise eğitiminden sonra Üniversite tercihini oyunculuk üzerine devam ettirmeye karar vermiş bu nedenle de Haliç Üniversitesi’nin Tiyatro bölümünde okumuştur.

Ünlü isim güzel geçen Üniversite senelerinle beraber oyunculuk konusunda özel eğitimler almaya karar vermiş ve yavaş yavaş ama emin bir şekilde kendini geliştirmiştir.Boyu 1,62 cm olan oyuncu 53 kilodadır.

visum china
visum china

Güzel oyuncu Üniversite eğitimini çok güzel şekilde bitirmesinin ardından ilk olarak Müjdat Gezen Sanat Merkezi’ne yazılmıştır.Burada bir çok ünlü oyuncu gibi oyunculuk için yeterli olabilecek ayrıntılı bir eğitim almış ve ardından da oyunculuk yapmaya başlamıştır.

İlk oyunculuk tecrübesini, Fox Tv’de yayınlanmış ve yayınlandığı bölümlerin ilk zamanlarında çok büyük bir reyting oranına ulaşmış Rüzgarın Kalbi dizisinde gerçekleştirmiştir.

Bu dizinin ardından ise ikinci olarak dizide rol alacak olan oyuncu Show Tv’nin yaz sezonu için hazırlamış olduğu Meleklerin Aşkı dizisinde rol almaktadır.Bakalım ünlü oyuncuyu sevenler oyuncunun dizideki rolünü ve oyunculuğunu beğenecek mi?

Özlem Mahmutoğlu Oynadığı Diziler Nelerdir?

2016 – Rüzgarın Kalbi
2018 – Meleklerin Aşkı

visum china
visum china

Yukarıdaki videodaki evi satın almak için İletişim Formu'muzdan bize ulaşabilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İstanbul Satılık Lüks Bahçe Katı Ev

İstanbul Satılık Lüks Ev İletişim

Yukarıdaki videodaki evi satın almak için İletişim Formu’muzdan bize ulaşabilirsiniz.