Özlem Tunca Esirgenç kimdir, nereli, Özlem Tunca Esirgenç kaç yaşında, Özlem Tunca Esirgenç evli mi, kiminle evli, Özlem Tunca Esirgenç çocuğunun adı nedir?

Özlem Tunca Esirgenç Kimdir?

Kanal 7’de ekranlara gelen Özlem Tunca ile Dünyayı Geziyorum sunucusu kimdir? Özlem Tunca Esirgenç hakkında merak edilenler. Özlem Tunca Esirgenç kimdir, nereli, Özlem Tunca Esirgenç kaç yaşında, Özlem Tunca Esirgenç evli mi, kiminle evli, Özlem Tunca Esirgenç çocuğunun adı nedir?

Özlem Tunca Esirgenç Kimdir, Kaç Yaşında, Nereli?

Özlem Tunca Esirgenç 23 Ocak 1985 tarihinde dünyaya gelmiştir. Özlem Tunca Esirgenç’in doğum yeri İzmir’dir. Girne Amerikan Üniversitesi İletişim Fakültesi Radyo Televizyon ve Sinema bölümünden mezun olmuştur. Bahçeşehir Üniversitesi’nde oyunculuk üzerine yüksek lisans yapmaktadır. Sadri Alışık Kültür Merkezi’nde tiyatro eğitimi dersleri almıştır.

Bu içerik KimdirKim.com ekibi tarafından hazırlanmıştır.

Özlem Tunca, Türkiye ve dünyadan renkli görüntüleri ekrana taşıyor. Anadolu’nun cennet köşeleri, dünyanın farklı noktalarından renkli kareler ve çok daha fazlası Dünyayı Geziyorum ile ekrandaki yerini alıyor.

visum china
visum china

Yıllardır yaptığı programlarla Türkiye ve dünyadan benzersiz manzaralarla evlere konuk olan Dünyayı Geziyorum ile yeni rotalar çiziyor. Türkiye ve dünyadan benzersiz manzaralar, birbirinden farklı gelenekler, binlerce yıllık tarihi eserler ve ilginç kültürler Dünyayı Geziyorum ile izleyenlerin karşısına çıkıyor. Adana’nın Taşköprü’sü, Maldivler’in turkuaz renkli suları, Ürdün’ün Petra Antik kenti, Nevşehir’in Kapadokya’sı… Görülmeye değer manzaralar, geçmişe ışık tutan tarihi eserler ve doğanın keşfedilmeyi bekleyen güzellikleri Dünyayı Geziyorum ile Kanal 7 ekranlarından evlere ulaşıyor.

Özlem Tunca Esirgenç Kiminle Evli?

Özlem Tunca Esirgenç yönetmen ve sunucu Yasin Esirgenç ile evlidir. Çiftin Yakupcan adında oğulları vardır.

Özlem Tunca Esirgenç Hangi Burç?

Özlem Tunca Esirgenç Kova burcudur.

visum china
visum china

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir