Pamir Pekin Kimdir Kaç Yaşında Nereli?

Pamir Pekin Kimdir Kaç Yaşında Nereli?

Her kanal yavaş yavaş gösterimdeki dizileri sezon finali yada tamamen final bölümü ile bitirip yeni dizileri izleyicileri ile buluşturmaya çalışıyor.Bu dizilerden biride Show Tv ekranlarında başlayacak olan dizi.Tecrübeli oyuncuların kadrosunda bulunduğu dizide İlişki Durumu Karışık Murat karakterini oynayacak yakışıklı isim Pamir Pekin Kimdir kaç yaşında nereli?

Pamir Pekin Kimdir Biyografisi Hayatı

İlişki Durumu Karışık Murat kimdir gerçek adı? Pamir Pekin 31 Mayıs 1979 tarihinde İstanbul’da hayata gözlerini açmış bir yakışıklıdır.Marmara Üniversitesi Ekonometri bölümünü bitirmiş ardından ise Ahşap Yelkenler yapmıştır.Dizilerde oynması ilk kez Komiser Nevzat dizisinde olmuştur.Bu dizide Komiser Ali karakterini canlandırmıştır.Sonrasında ise Parmaklıklar ardında ve Lale devri gibi önemli dizilerde oynadı.Yakışıklı oyuncunun boyu 1.75’dir.

Kısa bir süre önce Hülya Avşar’ın programına katılmış olan yakışıklı oyuncuya Hülya Avşar biraz daha yaşın büyük olmuş olsaydın ve bende biraz genç olmuş olsaydım tam tipimsin demiştir.Yıllar önce A Benim Akılsızım şarkısında Ünlü Oyuncu Hülya Avşar’a klibinde eşlik etmiştir.

Pamir Pekin Oynadığı Diziler

2013 Tozlu Yollar
2013 Güzel Çirkin
2013 Günce
2013 Muhteşem Yüzyıl
2010 Lale Devri – Cansel
2010 Keskin Bıçak – Kemal
2009 Parmaklıklar Ardında – Mert
2008 Vurgun
2008 Havalimanı : İyi Uçuşlar – Başkomiser Fatih Karahan
2007 Komiser Nevzat – Komiser AliBu konuyla ilgili yorumunuzu yazın