Pau Kimdir Kaç Yaşında Nereli?

Pau Kimdir Kaç Yaşında Nereli?

Pau isminle Ün yapmış roman şarkılar konusunda son derece başarılı ve aynı zamanda yakışıklılığı ile genç kızların gözdesi Pau kimdir? kaç yaşında, nereli ve gerçek adı ne? hayatı.

Pau Kimdir? Biyografisi

Pau, İzmir ilinde çok fazla dinlenmekte olan şarkıcılardan biridir.1990 İzmir doğumlu olan Pau, Yakışıklı olması sebebi ile de bayanlar tarafından özellikle sevilmektedir.Çok fazla kendisini seven kız dinleyicisi bulunmaktadır.

Pau Gerçek adı da en fazla merak edilen sorular arasındadır.Ünlü şarkıcının ismi Ayhan Ulu’dur. Çok uzun zamandır piyasada olan şarkıcılardan biridir.İzmirlileri en güzel şarkılarınla eğlendirmeyi sürdürmektedir

Ayhan Ulu Bazı Eğlence Kulüplerinde sahneye çıkmaktadır.Oldukca fazla güzel şarkıları vardır.Bunlar arasında bizlerin en beğendiği şarkılardan biri Whatsapp şarkısı, Sebastian ve Ego isimli şarkılardır.Pau ayrıca Sebastian isimli şarkıya klip çekmiş ve klibi cok sevilmiştir.2015 yılında Ego isimli şarkıyı çıkarmış ve onada klip çekerek dinleyicilerine sürpriz yapmıştır.

Sebastian isimli çıkış şarkısı 14 milyondan fazla izlenen şarkıcının Ego adındaki şarkısı ise 8 milyondan fazla izlenmiştir.

En son olarak ise Elemtere Fiş, Bombarduman ve Uyku isimli şarkılar seslendiren sanatçı bu şarkıların hepsine klip çekmiştir.Son iki şarkısı 2019 yılında seslendirdiği şarkılardır.

Pau Kimdir Kaç Yaşında Nereli? için Yorumlar (1 Yorum)

Yorum Yaz

  1. Neden bu kadar çok tatlsınız … Ve şarkılarınız çok güzel ben ilk önce sebastian şarkisini dinldedim o şarkiyi da abi’mden öğrendim bence kariyerinizi hic bozmayın çünkü kariyeriniz ve kişiliğiniz çok guzel

Bu konuyla ilgili yorumunuzu yazın