Pau Kimdir Resimleri Gerçek Adı Ne?

Pau Kimdir Resimleri Gerçek Adı Ne?

Pau isminle Ün yapmış Roman Şarkılar konusunda son derece başarılı ve aynı zamanda Yakışıklılığı ile Genç kızların gözdesi Pau Kimdir gerçek adı ne? hayatı.

Reklamlar

Pau Kimdir Kaç Yaşında Gerçek Adı Nedir?

Pau, İzmir ilinde çok fazla dinlenmekte olan şarkıcılardan biridir.1990 doğumlu olan Pau, Yakışıklı olması sebebinlede bayanlar tarafından özellikle sevilmektedir.Çok fazla kendisini seven kız dinleyicisi bulunmaktadır.

Pau Gerçek adı da en fazla merak edilen sorular arasındadır.Ünlü şarkıcının ismi Ayhan Ulu’dur. Çok uzun zamandır piyasada olan şarkıcılardan biridir.İzmirlileri en güzel şarkılarınla eğlendirmeyi sürdürmektedir

Ayhan Ulu Bazı Eğlence Kulüplerinde sahneye çıkmaktadır.Oldukca fazla güzel şarkıları vardır.Bunlar arasında bizlerin en beğendiği şarkılardan biri Whatsap şarkısı, Sebastian ve Ego isimli şarkılardır.Ayrıca Sebastian isimli şarkıya klip çekmiş ve klibi cok sevilmiştir.2015 yılında Ego isimli şarkıyı çıkarmış ve onada klip çekerek izleyicilerine sürpriz yapmıştır.

Sebastian isimli çıkış şarkısı 13 milyondan fazla izlenen şarkıcının Ego adındaki şarkısı ise 6,5 milyondan fazla izlenmiştir.

Pau Resimleri

En son olarak ise Elemtere Fiş isimli şarkı seslendiren sanatçı bu şarkıyada klip çekmiştir.Klibide şimdiden şu yazıyı yazdığımız sıralarda 2 Milyona yakın dinlenme elde etmiştir.

Pau Kimdir Resimleri Gerçek Adı Ne? için Yorumlar (1 Yorum)

Yorum Yaz

  1. Neden bu kadar çok tatlsınız … Ve şarkılarınız çok güzel ben ilk önce sebastian şarkisini dinldedim o şarkiyi da abi’mden öğrendim bence kariyerinizi hic bozmayın çünkü kariyeriniz ve kişiliğiniz çok guzel

Bu konuyla ilgili yorumunuzu yazın