Pelin Çift Kimdir ? Kaç Yaşında Nereli Boyu Kaç?

Pelin Çift Kimdir Kaç Yaşında Nereli?

Yukarıdaki videodaki evi satın almak için İletişim Formu'muzdan bize ulaşabilirsiniz.

Ntv televizyonunda başlamış olduğu sunuculuğa bir çok kanalda sürdürmüş ve şuan halen Trt ekranlarında sunuculuk yapmakta olan son derece bu mesleği iyi yapabilen Pelin Çift kimdir kaç yaşında nereli? Trt’nin önemli isimlerinden biri olan sunucunun biyografisi.

Pelin Çift Kimdir Kaç Yaşında Boyu Kaç?

Pelin Çift, 08.07.1978 doğum yılına sahip olan İzmirli bir sunucudur.Liseyi bitirir bitirmez İstanbul Üniversitesini kazanmış ve burada Kamu Yönetimini bitirmiştir.Ardından ise Yüksek Lisans için Galatasaray Üniversitesinin Gazetecilik bölümünde yer almış ve burada gerçekleştirmiş olduğu tez konusu ile yüksek lisansını yapmıştır.Boyu 1.65’dir.

1997 senesi sunucu için çok önemli tarihlerden biridir.Çünkü bu sene içerisinde Ntv kanalında sunuculuk yapmaya başlamıştır.İlk zamanlar haberleri sunmasa bile belli bir zamanın ardından Haberleri sunma görevi kendisine verilmiştir.2001 senesinde Ntv ekranlarından ayrılmasının ardından hemen o arayı iyi değerlendirip yüksek lisans yapmıştır.Yüksek Lisans’ın sonrasında Fransa’ya gitmek üzereyken Sky Türk televizyonu açılmış ve bu televizyonda çalışmaya başlamıştır.

visum china
visum china

Ntv kanalının ardından ilk yeri Sky Türk ekranları sonra ise Cnnn Türk ve HaberTürk olmuştur.Pelin Çift Sky Türk ekranlarında tam olarak 1 sene bulunmuş, CNN Türk’te ise tam 5 yıl çalışmıştır.Cnn Türk sonrasında ise Habertürk’e geçmiş bu kanalda da yine 5 sene kadar görev almıştır.

2013 senesinde Show Tv kanalında Bir Milyon Kimin? isimli bir yarışma programının sunucularından biri olmuştur.

2015 senesinden itibaren Pelin Çift sadece Trt ekranlarında yer alan bir isimdir.Burada Gündem Ötesi programı ile ekrana gelmektedir.

pelin-cift-biyografi

Evli olan sunucu 2009 senesinde evlenmiştir.2012 tarihinde ise bir çocuğu dünyaya gelmiştir.Erkek çocuk sahibi olan sunucunun oğlunun adı Ömerdir.

Yabancı diller arasında İngilizce ve Fransızca konuşabilme yeteneğine sahip olan sunucunun Twitter ile İnstagram hesapları bulunmaktadır.Bu hesaplardan düzenli olarak sunduğu program ile ilgili paylaşımlar yapmaktadır.

visum china
visum china

Yukarıdaki videodaki evi satın almak için İletişim Formu'muzdan bize ulaşabilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İstanbul Satılık Lüks Bahçe Katı Ev

İstanbul Satılık Lüks Ev İletişim

Yukarıdaki videodaki evi satın almak için İletişim Formu’muzdan bize ulaşabilirsiniz.