Pelin Karahan Kimdir Kaç Yaşında Biyografisi Boyu

Pelin Karahan Kimdir Kaç Yaşında Nereli?

Seneler geçmiş olsada unutulmayan bazı diziler olabilir bu dizilerden biri olan Kavak Yelleri’nin unutulmaz oyuncusu Pelin Karahan kimdir kaç yaşında nereli? biyografisi.

Pelin Karahan Kimdir Kaç Yaşında Boyu Kaçtır?

Pelin Karahan 06.10.1984’lü olan Ankaralı sevilen bayan oyunculardan biridir.Babasının İsmi Bayram’dır.Babası ve annesi o daha 1 yaşına gelmeden evvel boşanmışlardır.3 sene kadar İzmir’in hava şartları diğer ilçelerine göre daha soğuk olan Ödemiş’te yaşadı.Boyu 1.60’dır.

İlkokula Ankara’da başlamış ve Ortaokulun yarısına kadar Ankara’da kalmıştır.Ardından ise Ödemiş’te bulunan İlköğretim okuluna yazılarak ortaokulu Ödemiş’te bitirmiştir.Sonrasında ise tekrar Ankara’da Liseyi tamamlamıştır.Lise’den sonra Turizm İşletme bölümü ile beraber Üniversite okumaya başlamış ve mezun olmuştur.Okul’dan mezun olmasınla beraber İstanbul’a gitmiş ve orada bir şirkete girerek çalışmaya başlamıştır.

Bir yandan şirkette çalışırken diğer yandan Ajansa kayıt oldu.Ajans kaydından sonra ilk olarak bir reklamlarda karşımıza çıktı.Ünlü firmaların reklamlarında oynama başarısı gösterdi.Ülker, Yedigün, Penti, Nestle oynamış olduğu reklamlardan bir kısmıdır.

2007 senesindeki Kavak Yelleri ile Milyonların en çok izlediği bir dizide başrol oynadı.Dizi toplam 4 sezon sürmüş ve 2007 tarihinde başlayarak 2010 tarihinde bitmiştir.2011 tarihinde bu dizideki oyunculuğunla ödül aldı.

İlk evliliğini 2011 senesinde Erdinç Bekiroğlu ile gerçekleştirerek İspanya’da evlenmiş ve 2013 senesinde ise ayrılmışlardır.İkinci evliliği ise 2014 tarihinde Bedri Güntay ile olmuştur.

pelin-karahan-biyografi

Pelin Karahan Oynadığı Diziler ve Filmler

1991 – Sonsuza Yürümek(Sinema)
2005 – Cemalim (Sinema)
2007 – Kavak Yelleri
2012 – Muhteşem Yüzyıl
2016 – Yeter
2018 – Yuvamdaki Düsman

Sürücü Bayılırsa Ne Yapardınız?

Videoyu sonuna kadar izlemenizi tavsiye ediyoruz. Hızla ilerlerken, sürücü bir anda bayılırsa ve siz araç içindeyseniz, ne yapardınız? Umarız bu durumu yaşamazsınız ama yine de bilmekte fayda var. Güvenli sürüşleriniz olsun. 🙂

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir