Oyuncu Pelin Karahan kimdir, Pelin Karahan'ın hayatı, biyografisi, Pelin Karahan kaç yaşında, Pelin Karahan nereli, Pelin Karahan boyu, kilosu kaç, Pelin Karahan evli mi, eşi kim?

Pelin Karahan Kimdir? Pelin Karahan Kaç Yaşında, Nereli?

Oyuncu Pelin Karahan kimdir, Pelin Karahan’ın hayatı, biyografisi, Pelin Karahan kaç yaşında, Pelin Karahan nereli, Pelin Karahan boyu, kilosu kaç, Pelin Karahan evli mi, eşi kim? İşte Pelin Karahan hakkında detaylar.

Pelin Karahan Kimdir?

Vildan Pelin Karaha 6 Ekim 1984 tarihinde Ankara’da dünyaya gelmiştir. Türk oyuncu ve sunucu.

Pelin Karahan Hayatı

Karahan, İlkokulu Arı Koleji’nde okudu. Ortaokulun bir bölümünü Ankara Gaziosmanpaşa İlköğretim Okulu’nda ve Ödemiş İlköğretim Okulu’nda tamamladı. Aynı yıl Polis Koleji’ni kazandı. Daha sonra Polis Kolejini bırakıp Ankara Sokullu Mehmet Paşa Lisesi’ne devam etti ve başarıyla mezun oldu. Ardından Anadolu Üniversitesi Turizm İşletme’den mezun oldu. Karahan, okul yıllarında çeşitli faaliyetlere büyük katılım gösterdi.

İstanbul’a çalışmak için geldiğinde ek iş olarak çalışmak için Erberk Ajans’a kaydoldu. Bu ajans aracılığıyla Çağan Irmak ile Demirdöküm reklam filmini çekti. Daha sonra Kavak Yelleri dizisinin seçmelerine katıldı ve “Aslı” rolüne seçildi. Bu dizide Dağhan Külegeç ile olan uyumu göz doldurdu ve efsane iki aşık Aslı Efe’yi AsEf’i yaşattı. Reklamların devamı da geldi. Nestle Kit-Kat, Coca Cola Light, Ülker Royal Golf, Yedigün, Carrefour, Penti, Komili Şampuan, İpana reklam filmlerinde de oynadı. Muhteşem Yüzyıl adlı dizide “Mihrimah Sultan” karakterini canlandırdı. Bir Zamanlar Kıbrıs/Kıbrıs: Zafere Doğru dizisinde “İnci Dereli” rolünü canlandırdı.

visum china
visum china

TRT Okul’da Bir Evde adlı hayvan bakımı programını sundu. Show TV’de Pelin Karahan ile Nefis Tarifler adlı yemek programını sundu. 2022 yılında ise Star TV’de Ramazan Ayı boyunca yayımlanan Pelin’in Mutfağı adlı programını sundu.

Oyuncu Pelin Karahan kimdir, Pelin Karahan'ın hayatı, biyografisi, Pelin Karahan kaç yaşında, Pelin Karahan nereli, Pelin Karahan boyu, kilosu kaç, Pelin Karahan evli mi, eşi kim?

Pelin Karahan Kaç Yaşında?

Pelin Karahan 1984 doğumludur.

Pelin Karahan Nereli?

Ankara’da doğup büyüyen Karahan, anne tarafından Selanik göçmenidir. Ayrıca anneanne tarafından Arnavut kökenlidir.

Pelin Karahan Evli mi?

Pelin Karahan 2011 yılında pilates eğitmeni Erdinç Bekiroğlu ile Barselona’da evlendi. Ancak Bekiroğlu’ndan 2013 yılında boşandı. 24 Haziran 2014 tarihinde iş insanı Bedri Güntay ile Adile Sultan Sarayı’nda evlendi. Bu evlilikten iki çocuğu vardır.

Pelin Karahan Boyu Kaç?

Pelin Karahan 1.60 metre boyundadır.

Pelin Karahan Kaç Kilo?

Pelin Karahan 52 kilo ağırlığındadır.

Pelin Karahan Burcu Nedir?

Pelin Karahan başak burcudur.

Pelin Karahan Oynadığı Dizi ve Filmler

  • Güven Bana (2023)
  • Şebeke (2023)
  • Bir Zamanlar Kıbrıs (2021-2022)
  • Dalgalar ve İzler (2021)
  • Yuvamdaki Düşman (2018)
  • Yeter (2015-2016)
  • Muhteşem Yüzyıl (2012-2014)
  • Mavi Kelebekler (2011)
  • Kavak Yelleri (2007-2011)

Pelin Karahan hakkında hazırladığımız bu içeriği beğendiyseniz https://Kimdirkim.com sayfamızda diğer merak ettiğiniz kişilerin yazılarını da okuyabilirsiniz.

visum china
visum china

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir