Pelin Olgun Kimdir? Kaç Yaşında, Nereli, Boyu

Pelin Olgun Kimdir?

Youtube’de bulunan Vibio isimli kanalın güzel isimlerinden biri olan ve düzgün diksiyonu ile de kanalı takip edenlerin ilgisini çeken ünlü isim Pelin Olgun kimdir? kaç yaşında, nereli, boyu ve kilosu kaçtır? sizler için bu soruların cevaplarını ve kapsamlı bilgilerini hazırladık.

Pelin Olgun Kimdir? Hayatı

1991 tarihinde İzmir’de doğan Pelin Olgun, Aslen de İzmir nüfusuna kayıtlı olan bir bayandır.Eskişehir Osmangazi Üniversitesi Karşılaştırmalı Edebiyat bölümü mezunu olan isim okul nedeniyle bir süre Eskişehir’de yaşamıştır.

Pelin Olgun’un boyu 1.76 cm, kilosu ise 57’dir.Göz rengi ise Yeşildir.

Üniversite yaşamının 2. senesinde Cumhuriyet Gazetesi’nde staj yapmış olan isim, o tarihle birlikte medyaya daha çok yoğunlaşmış ve ilerleyen yıllarda medya ile ilgili bir iş yapabileceğini düşünmeye başlamıştır.Okul hayatının bitmesiyle birlikte hemen İzmir’e dönen isim yaklaşık Üç ay İzmir’de kalmış ve ardından ise temelli olarak İstanbul’a yerleşmiştir.

visum china
visum china

İş yaşamına öncelikle 360 Tv isimli kanalda başlamış olan [saritext]Pelin Olgun[/saritext], burada ekonomi editörlüğü yapmıştır.Toplam 6 ay süresince bu kanalda çalışmasının ardından tecrübe edinen isim, akabinde bu kanaldan istifa etmiş ve Tv Net isimli kanalda çalışmaya başlamıştır.Bu kanalda Dış haberler bölümünde çalışmış ve yabancı dilinin iyi olmasıyla birlikte çok kısa sürede bu işe adapte olmuştur.

Bir süre sonra Tv Net’ten ayrılan isim yaklaşık 5-6 ay süresince başvurduğu hiçbir işten olumlu cevap alamamış ve akabinde ise Vibio projesiyle birlikte Youtube’de izleyenlerle buluşmaya başlamıştır.Kimdirkim.com İlk Vibio videosunu 2016 tarihinde çeken isim halen Vibio kanalında görev almaktadır.

visum china
visum china

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir