Pervin Abiyeva Kimdir Hayatı Biyografisi

Pervin Abiyeva Kimdir?

Türkiye’de yavaş yavaş tanınan, Azerbaycan’da ise cok tanınan oyunculardan biri olan güzelliğinle şimdiden bir çok kişinin ilgisini çekmiş ünlü isim Pervin Abiyeva kimdir? Azeri güzelin özgeçmişini sizlere sunuyoruz.

Pervin Abiyeva Kimdir Kaç Yaşında Boyu Kaç? Hayatı

Oyuncu Pervin Abiyeva 17.10.1990 senesinde dünyaya gözlerini Azerbaycan’da açmış bir ünlüdür.Azerbaycan içerisinde oldukça fazla tanınan oyunculardan biri olan isim orada çok sayıda filmde rol almıştır.Boyu 1.73 olan güzel isim dış görünüşünlede dikkatleri üzerine çekmektedir.

Azerbaycan’da yaşamış olduğu başarılı oyunculuğunu Türkiye’de de sürdüren güzel isim Türkiye’de çekilmiş olan Yanlış Anlama adındaki komedi filmi ile kamera karşısına geçmiş ve bu filmdeki oyunculardan biri olmuştur.

Çok fazla arkadaşı bulunmadığını söyleyen güzel oyuncu özellikle kız arkadaşlarından geçmiş dönemlerde cok fazla sırtından vurulduğunu belirtiyor.Sadece kız değil aynı zamanda erkek arkadaşlarınlarınlada problemler yaşamış olan güzel isim bu nedenle arkadaşlığa olan güvenini kaybetmiştir.

Bu zamana kadar herhangi bir güzellik yarışmasına katılmamış olan güzel isim instagram hesabını aktif şekilde kullanan ünlülerden biri.Paylaşımları bir çok beğeni alan güzel oyuncuyu tanımayan kişiler model olduğunu düşünüyor.

Okul yıllarından itibaren spor yapmaya başlamış olan güzel oyuncu bir cok spor dalınla ilgilenmiştir.Hatta bir dönem erkeklerin en sevdiği spor dallarından olan futbol ile bile ilgilenmiş ve futbol oynamıştır.

Pervin Abiyeva ilk defa Türkiye’de bir filmde rol almıştır.İlerleyen yıllarda Türkiye’de bir dizide veya başka bir filmde rol alır mı orasıda merak edilen sorulardan biridir.

Sürücü Bayılırsa Ne Yapardınız?

Videoyu sonuna kadar izlemenizi tavsiye ediyoruz. Hızla ilerlerken, sürücü bir anda bayılırsa ve siz araç içindeyseniz, ne yapardınız? Umarız bu durumu yaşamazsınız ama yine de bilmekte fayda var. Güvenli sürüşleriniz olsun. 🙂

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir