Pınar Çağlar Gençtürk Kimdir Kaç Yaşında Boyu

Pınar Çağlar Gençtürk Kimdir Kaç Yaşında Boyu Kaç?

2004’den itibaren Profesyonel bir şekilde oyunculuk yapmakta olan oynadığı ilk dizisinden sonra izleyiciler tarafından oyunculuk konusunda her zaman beğenilen oyuncu Pınar Çağlar Gençtürk kimdir kaç yaşında boyu kaç? sizleri daha fazla bekletmeden hemen biyografisine başlayalım.

Pınar Çağlar Gençtürk Kimdir Kaç Yaşında Nereli?

Pınar Çağlar Gençtürk, 1982 senesinde hayata merhaba demiş olan bir oyuncudur.Doğum yeri Kocaelidir.Ailesi küçüklük zamanlarından beri onu Kocaeli’de bulunan Tiyatroya yazdırmışlardır.Toplam 6 sene süresince bu tiyatroda yer almış ve aynı zamanda eğitim görmüştür.Lise öğrenimini bitirmesinden sonra burslu bir şekilde Akademi İstanbul’a yazılmıştır.Bu bölümü çok iyi bir şekilde bitirmiş ve bölümde 1. olmuştur.Boyu 1.68’dir.

2004’de yer aldığı dizinin ardından 2009’da bir sinemada oynama kararı almıştır.2009 senesi oyuncunun kariyeri açısından da önemlidir çünkü bu yıldan sonra her sene oyunculuk yapmaya başlamış ve roller almayı sürdürmüştür.1 Sene geçtikten sonra ise tekrar bir filmde rol almıştır böylece oyuncu 1 sene arayla 2 filmde oynamıştır.2011’de ise tekrar dizilere dönerek Muhteşem Yüzyıl’da oyunculuk yapmayı sürdürmüştür.

2012 senesinle beraber 2013 tarihlerinde iki dizide birden oynamıştır.Ara vermemiş olan oyuncu yeni sezon içerisinde yeni diziler veya sinemalarla tekrar ekranlarda olabileceğinin sinyalini vermiştir.Tiyatro’da almış olduğu başarılı derslerle beraber her rolü başarıyla yerine getirebilen bir oyuncudur.

pinar-caglar-gencturk-biyografi

Oynadığı Diziler ve Filmler

2009 – 7 Kocalı Hurmuz(Film)
2010 – Herkes mi Aldatir?(Film)
2011 – Muhteşem Yuzyil ( 4 Sezon)
2012 – Cıplak Gercek
2013 – Çalıkuşu
2014 – Siccin: Büyü Haramdır(Film)
2015 – Misofonya(Film)
2016 – Arkadaslar İyidir
2017 – Bızım Hikaye
2017 – Evlat Kokusu

Sürücü Bayılırsa Ne Yapardınız?

Videoyu sonuna kadar izlemenizi tavsiye ediyoruz. Hızla ilerlerken, sürücü bir anda bayılırsa ve siz araç içindeyseniz, ne yapardınız? Umarız bu durumu yaşamazsınız ama yine de bilmekte fayda var. Güvenli sürüşleriniz olsun. 🙂 TÜVTÜRK araç muayane randevusunu TÜVTÜRK muayene rezervayson sayfasından ücretsiz olarak alabilirsiniz. TÜVTÜRK araç muayene randevusu almak için telefon numarası da 850 222 88 88'dir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.