Pınar Deniz Kimdir Hayatı Biyografisi

Pınar Deniz Kimdir?

Vatanım Sensin dizisinde sergilemiş olduğu oyunculuk performasıyla her kesimin beğenisini kazanmış ve bir anda çok sayıda dizi yapımcısının ilgisini çekmiş oyuncu Pınar Deniz kimdir? yazdığımız bu biyografi ile genç isme ait detayları öğrenebilirsiniz.

Pınar Deniz Kimdir Kaç Yaşında Boyu Kaç? Özgeçmişi

10.11.1994 tarihinde hayata gözlerini açmış oyuncu Pınar Deniz, İstanbul doğumludur.Aslen Mardin nüfusuna kayıtlı olan isim Arap kökenlidir.2 tane kendisinden küçük kardeşi olan oyuncunun 1 abisi ve 1 ablası vardır toplam 5 kardeştirler.Üniversiteyi İstanbul Üniversitesi’nde okumuş isim burada Halkla İlişkiler bölümünü bitirmiştir.

Liseden itibaren tiyatro oyunlarında oynamaya başlamış isim ilk olarak okulun tiyatro kulübüne yazılmıştır.Bir süre sonra ilerde yapacağı mesleğinde oyunculuk olduğunu anlamış olan isim kendini bu konuda eğitmiştir.Boyu 1,68 cm olan oyuncu 56 kilodadır.

Oyunculuk üzerine gerçekleştirmiş olduğu eğitimlerden sonra 2014 tarihinde ilk kez oyunculuk yapmış olan isim Sil Baştan adındaki dizide rol almıştır.Bu dizinin ardından Günebakan ve Beyaz Yalan dizilerinde de oynamış isim en büyük çıkışlarından birini rol almış olduğu Vatanım Sensin dizisinde göstermiştir.

Bu dizide Yıldız karakteri ile ekranlara gelmiş olan oyuncu bu diziden sonra ise en son olarak Bir Deli Rüzgar isimli dizide oynamaktadır.

Pınar Deniz Oynadığı Diziler Nelerdir?

2014 – Sil Baştan
2015 – Günebakan
2015 – Beyaz Yalan
2017 – Vatanım Sensin
2018 – Bır Deli Rüzgar

Sürücü Bayılırsa Ne Yapardınız?

Videoyu sonuna kadar izlemenizi tavsiye ediyoruz. Hızla ilerlerken, sürücü bir anda bayılırsa ve siz araç içindeyseniz, ne yapardınız? Umarız bu durumu yaşamazsınız ama yine de bilmekte fayda var. Güvenli sürüşleriniz olsun. 🙂 TÜVTÜRK araç muayane randevusunu TÜVTÜRK muayene rezervayson sayfasından ücretsiz olarak alabilirsiniz. TÜVTÜRK araç muayene randevusu almak için telefon numarası da 850 222 88 88'dir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.