Pınar Göktaş Kimdir?

Pınar Göktaş Kimdir?

Yer almış olduğu tiyatro oyunları, diziler ve filmler ile beraber çok sayıda projede yer almayı başarmış tecrübeli oyuncular arasında bulunan ünlü oyuncu Pınar Göktaş kimdir? yazımızın içeriğini okumaya başlayabilirsiniz.

Pınar Göktaş Kimdir Kaç Yaşında Nereli?

Pınar Göktaş 22.06.1984 senesinde Karadeniz’in en büyük Şehirlerinden biri olan Samsun’da hayata merhaba demiştir.Başka kardeşi bulunmayan oyuncu tek çocuktur.Küçük yaşlardan itibaren Konservatuar’a yazılmış olan oyuncu bir yandan ise spor ile ilgilenmiştir.İlk olarak Judo eğitimi almış olan oyuncu ardından ise müzikle ilgili eğitim almak amacıyla Gitar kursuna yazılmıştır.İyi bir eğitim hayatınla beraber İstanbul Teknik Üniversitesi’nden mezun olmuştur.Okul bitmesinin ardından Tiyatro eğitimleri almaya başlamış olan isim kısa süre içerisinde iyi bir oyuncu oldu.Boyu 1,65 olan isim en son oyunculuk eğitimini 2009 senesinde almıştır.

Troyalı Kadınlar adındaki Tiyatro oyunuyla beraber oyunculuğa başlamış olan isim çok sayıda tiyatro oyununda bulunmuştur.Bunlardan bazıları şu şekildedir; Gelin Başı, Kuş Kafesi, Domino, Tatyana oynamış olduğu tiyatro oyuncularından bazılarıdır.

2008 senesinde Kavak Yelleri dizisinin 2.sezonuna dahil olan oyuncu bu sayede ilk kez dizi oyunculuğu ile sevenlerinin karşısına çıkmıştır.Ardından Melekler Korusun adındaki dizide rol alan oyuncu aynı yıl içerisinde 2 dizide oynamıştır.

2012-2013 yılları arasında 2 sezon boyunca Böyle Bitmesin adındaki dizide rol alan oyuncu güzel bir çıkış yapmıştır.

Pınar Göktaş Oynadığı Diziler ve Filmler

2008 – Kavak Yelleri
2008 – Melekler Korusun
2010 – Ezel
2012 – Boyle Bitmesin
2013 – Benim Hala Umudum Var
2013 – Sivil (Film)
2014 – Aşk Oyunu (Film)
2015 – Uzaklarda Arama (Film)

Sürücü Bayılırsa Ne Yapardınız?

Videoyu sonuna kadar izlemenizi tavsiye ediyoruz. Hızla ilerlerken, sürücü bir anda bayılırsa ve siz araç içindeyseniz, ne yapardınız? Umarız bu durumu yaşamazsınız ama yine de bilmekte fayda var. Güvenli sürüşleriniz olsun. 🙂

Bu konuyla ilgili yorumunuzu yazın