Pınar Töre kimdir? kaç yaşında boyu ve kilosu

Pınar Töre Kimdir?

Çok sayıda tiyatroda rol alan ve tiyatro dışında sinema ve diziler ile de kariyerini devam ettiren güzel oyuncu Pınar Töre ile ilgili ayrıntıları bu makalemizde sizlere sunacağız.İşte bilgiler.

Pınar Töre Kimdir? Kaç Yaşında Boyu Kilosu Nedir?

6 Kasım 1979 tarihinde Ankara’da dünyaya gelen Pınar Töre, 1.60 metre boyunda, 51 kilo ve Akrep burcudur.İlk olarak Bankacılık bölümünde okuyan isim ardından kısa süre Bankada çalışmış fakat sonra bu mesleği yapamıyacağını anlayarak Bilkent Üniversitesi Tiyatro Bölümüne yazılarak buradan mezun olmuştur.

2009 yılında “Karanlıktakiler” filminde rol alarak meslek hayatına güzel bir giriş yapmış olan isim, ardından da “Malafa” isimli tiyatro oyununda oynamıştır.

2017 tarihinde “Bizim Hikaye” dizisinin Bakkal Esra’sı ile dikkat çekmiş olan oyuncu, 2018 tarihinde ise “Elimi Bırakma” dizisinde Fatma karakterini canlandırmıştır.

Oynamış olduğu tiyatro oyunları ise; Süpernova, Sarı Ay, İki Kişilik bir oyun, Makas oyunları 1, Dövüş Gecesi, Özel Kadınlar listesi, Kış dönümüdür.

Pınar Töre Rol Aldığı Diziler ve Filmler

2018 – Son Çıkış (Film)
2018 – Elimi Bırakma (Fatma)
2017 – Bizim Hikaye (Bakkal Esra)
2017 – Çekmeceler (Film) kimdirkim-com
2011 – Canavarlar Sofrası (Film)
2009 – Karanlıktakiler (Film)

Sürücü Bayılırsa Ne Yapardınız?

Videoyu sonuna kadar izlemenizi tavsiye ediyoruz. Hızla ilerlerken, sürücü bir anda bayılırsa ve siz araç içindeyseniz, ne yapardınız? Umarız bu durumu yaşamazsınız ama yine de bilmekte fayda var. Güvenli sürüşleriniz olsun. 🙂

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir