Pit10 Server Uraz Kimdir? Aslen Nereli?

(Pit10) Server Uraz Kimdir?

Pit10 ismi ile müzik piyasasına girmiş ve 2015 tarihinden itibaren ise kendi adı olan Server Uraz isim soyadı ile müzik kariyerini devam ettiren ünlü rapçinin biyografisi yazımızda.

Server Uraz Kimdir? Aslen Nereli ve Kaç Yaşında?

23 Mart 1988 tarihinde İstanbul’da dünyaya gelen Server Uraz, Aslen ise Giresunlu’dur.1998 tarihinden itibaren şarkı sözleri yazmış olan isim, 1999 tarihinde ise ilk kaydını oluşturmuş ve amatör olarak müziğin içinde olmaya başlamıştır.Zaman içerisinde profesyonel müzik yaşamına adım atan rapçi, çıkardığı albümlerle müzik piyasasında önemli bir yer edinmiştir.

2001 tarihinde evinde Olympos stüdyosu kurmuş olan ünlü rapçi, kurmuş olduğu bu stüdyo ile beraber müzik çalışmalarına devam etmiş ardından da katıldığı organizasyon sayesinde dinleyici kitlesini arttırmıştır.

Pit10 adı ile ilk albümünü çıkartmış olan isim, “En Sevilen Nefret Edilen Adam” adını verdiği bu albümle tanınmış ardından da yine Pit10 isminle ikinci albümü olan “Beni Bilmiyorsun” albümünü çıkartmıştır.

visum china
visum china

2015 yılında almış olduğu kararla Pit10 ismini artık kullanmayacağını ve gerçek adı olan Server Uraz isminle yola devam edeceğini açıklamış olan başarılı isim, kimdirkim.com kendi isminle birlikte “Yılan Hikayesi” ve “52 Hertz” albümünlerini piyasaya sunmuştur.

Çıkarmış Olduğu Bandrollü Albümler

– En Sevilen Nefret Edılen Adam (Pit10)
– Beni Bilmiyorsun (Pit10)
– Yılan Hikayesi
– 52 Hertz

visum china
visum china

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir