Rabia Tunçbilek kimdir? Kaç yaşında boyu kilosu nedir?

Rabia Tunçbilek Kimdir?

Hem farklı saç tarzı ile hem de çıkardığı tekli parçalarla adından söz ettiren güzel şarkıcı Rabia Tunçbilek kimdir? kaç yaşında, boyu ve kilosu nedir? açmış olduğumuz bu makaleyi okuyarak bu soruların cevaplarına ulaşabilirsiniz.

Rabia Tunçbilek Hayatı

1996 tarihinde İstanbul’da doğan Rabia Tunçbilek, 1.68 metre boyunda, 56 kilo ve Aslan burcudur.Üç kardeşi bulunan güzel şarkıcı, kardeşleri içerisinde en büyüktür ve diğer iki kardeşinin ablasıdır.Dokuz yaşındayken ailesi tarafından bale kursuna yazdırılmış olan isim, 12 yaşındayken kendisindeki sesi farketmesi ile beraber çeşitli eğitimler görmüş ve 15 yaşındayken profesyonel biçimde müziğe adım atmıştır.

Liseyi Fen Bölümünü tercih ederek okumuş olan isim akabinde ise Sabancı Üniversitesi’nde eğitim görmüş ve Endüstri Mühendisliği bölümünü bitirmiştir.kimdirkim*com İlk olarak Üniversite okurken şarkı seslendirmiş olan isim, İskender Paydaş ile beraber “Kime Ne Arkadaşım” isimli parça ile müzik yaşamına iyi bir giriş gerçekleştirmiştir.

Bu parça sonrasında tek başına seslendirmiş olduğu “Kimle Acaba?” adındaki parça ile dikkat çekmeye devam eden güzel şarkıcı, son olarak ise DMC Müzik etiketiyle “Merhaba Dünya” isimli single çıkarmıştır.

visum china
visum china

Number1 FM tarafından düzenlenmiş olan ses yarışmasına bir dönem katılmış olan Rabia Tunçbilek, bu yarışma sonunda birinci olmuştur.Hedefleri arasında ünlü şarkıcılarla düet yapmak bulunan güzel isim, ayrıca oyunculuk konusunda da gelen bir soruya da olumlu yaklaşmıştır.

visum china
visum china

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir