Rapçi Ados kimdir? nereli kaç yaşındadır?

Ados Kimdir?

Türkçe Rap piyasasının önemli şarkıcılarından biri olma yolunda ilerleyen rapçilerden biri olan Ados ile ilgili detaylı ve güncel bilgileri makalemizde inceleyebilirsiniz.

Rapçi Ados Kimdir? Nereli ve Kaç Yaşında?

4 Nisan 1988 tarihinde İstanbul’da hayata gözlerini açan Ados, doğma büyüme İstanbullu olan rap sanatçıları arasındadır.Gerçek adı Adem Oslu olan rapçi, evlidir ve eşinin ismi de Elif Oslu’dur.Rap müzik ile 2005 tarihinde tanışmış olan isim o yandan bu zamana kadar rap müzikler yapmaktadır.

2007 tarihinde ilk underground albümünü çıkarmış olan Ados, bu albümüne “Şehrin Kartalı” adını vermiştir.Ardından aynı yıl ikinci underground albümü hazırlıklarına başlamış ve akabinde “Bilinç Altıma Kaçırdım” adında bir albüm daha çıkarmıştır.Bu albümün ardından ise “Ekimoz” isimli üçüncü albümü ile adından söz ettirmiş olan isim sevenleri tarafından tam puan almıştır.

Ados sadece kendi başına rap şarkılar seslendirmemiş ayrıca çeşitli rapçilerle birlikte çok sayıda güzel şarkıya imza atmıştır.kimdirkim.com 2012 tarihinde bandrollü ilk albümünü piyasaya sürmüş olan isim bu albümüne ise “Katarsis” adını vermiştir.Bu albümün ardından ise 2016 tarihinde “Vertigo” isimli bandrollü bir albüm daha çıkarmıştır.

visum china
visum china

Ünlü rapçi Ados, son olarak Şanışer, Fuat ve çok sayıda rapçinin söylemiş olduğu “Susamam” isimli şarkıda yer almıştır.

visum china
visum china

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir