Ceg Kimdir?

Ceg Kimdir?

Hem yaşamı hem de seslendirdiği rap şarkılarla birlikte son günlerde gündem olan isimlerden biri olan Rapçi Ceg kimdir? gerçek adı ne? nereli ve kaç yaşında? cevapları hazırladığımız bu yazımız içinde sizlerle.

Rapçi Ceg Biyografisi

28 Haziran 1993 tarihinde Eskişehir’de hayata merhaba diyen Ceg, doğma büyüme ve aslen de Eskişehirli olan bir rapçidir.Gerçek adı Volkan Ayvazoğlu olan ünlü rapçi, bir süre kadar Jagged ve Cegid isimleri ile birliktede tanınmıştır.

Ceg, 16 yaşındayken babası ile yaşamış olduğu problemler nedeniyle daha çok küçük yaşta evden ayrılmış ardından da sigara, alkol gibi kötü alışkanlıklar yaşamıştır.Bir süre sonra bu konuda tedavi görmüş ve tüm kötü alışkanlıklarından kurtulmuştur.

İlk olarak Rap müziğe ilgisi Sagopa Kajmer şarkıları ile birlikte gerçekleşmiştir.2004 tarihinde arkadaşından aldığı cd ile beraber ünlü rapçinin şarkılarını dinlemiş ve ardından da 2006 tarihinde kendi rap grububu kurarak müzik piyasasına adım atmıştır.

2009 tarihinde Volkan Ayvazoğlu, Underground müzik albümü çıkartmış ve ardından da bu albümde yer alan “Andım Olsun” isimli parçaya klip çekmiştir.kimdirkim.com 2018 tarihinde “Trapanasyon” adını vermiş olduğu albüm ile dikkatleri üzerine çekmeyi başarmış olan Ceg, 2019 tarihinde ise “Şampanya” adında şarkı için klip çekmiştir.

Eskişehirli olmasından dolayı fanatik bir Eskişehirspor taraftarı olan Ceg, zaman buldukça Eskişehirspor maçlarını takip etmeyi sürdürmektedir.

Sürücü Bayılırsa Ne Yapardınız?

Videoyu sonuna kadar izlemenizi tavsiye ediyoruz. Hızla ilerlerken, sürücü bir anda bayılırsa ve siz araç içindeyseniz, ne yapardınız? Umarız bu durumu yaşamazsınız ama yine de bilmekte fayda var. Güvenli sürüşleriniz olsun. 🙂

Bu konuyla ilgili yorumunuzu yazın