Rapci Velet Kimdir Nereli? Biyografisi

Rapçi Velet Kimdir Gerçek Adı Ne?

Youtube’de şarkıları çok fazla dinlenilen Rapçilerden biri olan ve ilerleyen zamanlarda bir albüm ile karşımıza çıkması beklenen Rapçi Velet kimdir? gerçek adı ne? bütün bu soruların cevabı ve daha fazlası burada.

Velet Kimdir Kaç Yaşında Nereli? Biyografisi

Velet Gerçek Adı Talip Gören’dir.Ünlü Rapçi Velet, 27.03.1991 yılında Kahramanmaraş Elbistan’da dünyaya gelmiştir.Bir yaşına kadar burada yaşamış olan isim ardından ailesi ile beraber İngiltere’ye göç etmiştir.Burada Londra’da yaşamaya başlamış olan isim eğitiminede Londra’da başlamıştır.

Okul senelerinde çok sayıda problemle karşılaşmış olan isim, henüz daha 17 yaşındayken cezaevine girmek zorunda kalmıştır.1 yıl ceza alan rapçi bir sene sonra cezaevinden çıkmıştır.Cezaevinde bulunduğu sırada şarkı yazan rapçi Aşkın İnadına isimli parçayı cezaevindeyken yazmıştır.

Askerlik görevi nedeniyle Velet, 20 yaşındayken Türkiye’ye dönmüş ve askerlik görevini başarılı şekilde yapmıştır.Doğu Anadolu Bölgemizin çeşitli illerinde Vatani görevini yapan rapci ardından tekrar ailesinin ve kendisinin yaşamış olduğu yer olan İngiltere’nin Londra şehrine gitmiştir.

visum china
visum china

Rap müzik çalışmalarını Askerden döndükten sonra hızlandıran Velet, bir çok şarkıyı Youtube’den paylaşarak dinleyicilerini sevindirmektedir.Bu zamana kadar yayınlamış olduğu şarkılar içerisinde en fazla dikkati çeken parçalar Beyin Lazım ve Çatla isimli parçalar olmuştur.Çatla şarkısı Youtube’de 10 Milyondan fazla dinlenmiş, ardından Youtube’den nedenini bilmediğimiz şekilde silinmiştir.

Eşinden ayrı olan Rapçi Velet, bir tane kız çocuğu babasıdır.İyi derecede İngilizce konuşan ve bu konuda bir süre kadar eğitim almış olan rapçi, Türkçeyi ise ailesi ve çevresinden öğrenmiştir.

visum china
visum china

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir