Recep Niyaz Kimdir?

Recep Niyaz Kimdir?

Denizlispor takımında sergilediği futbol ile başta spor yorumcuları olmak üzere çoğu sporsever tarafından beğenilen ünlü futbolcu Recep Niyaz ile ilgili ayrıntılı biyografiyi konumuzda bulabilirsiniz.

Recep Niyaz Kimdir? Nereli Kaç Yaşında?

2 Ağustos 1995 tarihinde Denizli’de hayata gözlerini açan Recep Niyaz, bu zamana kadar çok sayıda futbol takımının formasını giymiştir.Futbol kariyerine Denizlispor altyapısında başlamış olan isim ardından ise Fenerbahçe altyapısına transfer olmuştur.

Denizlispor altyapısında oynadığı dönemde U14 takımında forma giymiş ve lig şampiyonluğu heyecanını tatmıştır.2007 tarihinde Fransa’da düzenlenmiş olan mücadelede kaptanlık yapmış olan isim bu mücadelelerde de başarılı bir çizgi çizmiş ve takım kaptanı olarak sahaya çıkmıştır.

Fenerbahçe altyapısının ardından A takıma yükselme başarısı elde eden ünlü futbolcu, 2012 tarihinde Manisaspor ile Fenerbahçe arasında oynanan mücadele de ilk defa profesyonel olarak Fenerbahçe takımının formasını giymiştir.kimdirkim*com Fenerbahçe’nin ardından ise Rizespor takımına transfer olmuş olan isim, ardından ise tekrar Denizlispor takımına geçmiş ve kariyerini burada devam ettirmiştir.

Recep Niyaz, Denizlispor forması ile birlikte ilk golünü 16 Ağustos 2019 tarihinde oynanan Galatasaray maçında atmıştır.

1000 km'de, 420 TL yakıt tasarrufu nasıl sağlarsınız?

Videoyu sonuna kadar izlemenizi tavsiye ediyoruz. Videonun sonunda, iki ayrı sürücü, aynı yolda, farklı sürüş tekniklerine göre araçlarını kullanarak, nasıl bir tasarruf yapılabileceğini ortaya çıkarıyorlar. Güvenli ve ekonomik sürüşleriniz olsun. 🙂

Bu konuyla ilgili yorumunuzu yazın