Reha Yeprem Kimdir Biyografisi

Reha Yeprem Kimdir Biyografisi

Uzun yıllardan beri en güzel dizilerde oynamış ayrıca birçok filmde de kendine rol bulmuş fakat son senelerde özellikle sunuculuk yapmış başarılı isim Reha Yeprem kimdir biyografisi.

Reha Yeprem Kimdir Kaç Yaşında Nereli?

Reha Yeprem, 24 Aralık 1968 senesinde İstanbulda doğmuştur.1985 senesinde Dans etmeye başlayıp ardındanda Sanat hayatına giriş yapmıştır.Öncelikle amatör olarak tiyatro ile ilgilenmeye başladı ve bunun neticesinde Ağ, Küçük Mutluluklar gibi tiyatro oyunlarında oynadı.1986 tarihinde Mankenliğe giriş yaptı ve 1987 tarihinde Hürriyet Gazetesinin Kelebek eki tarafından açılan yarışmada birinci olarak profesyonel olarak aktörlük yapmaya başladı.

18 sene kadar Mankenlik yapmış ve aynı zaman içersinde kişilere podyum konusunda bir takım dersler vermiştir.Uğurkan Erez isminle beraber 5 sene kadar birçok çalışmalar yaptı.50’den daha fazla defileye imza atma başarısı gösterdi.

Samanyolu Tv ekranında 2 sene boyunca sabah 07 ile 09.00 arasında canlı yayın içersinde Merhaba Yenigün programını sundu.Bu programda gazetelerin tüm manşetlerini halk ile paylaştı.6 ay kadar Yarışma Zamanı adındaki programı sundu.Yaklaşık 6-7 senedir ise Stv’de Ramazan Aylarında başlayan programların sunuculuğunu yapmaktadır.Yıldızlar Gecenin Değildir adındaki bir şiir kasedi bulunmaktadır.

Reha Yeprem Oynadığı Dizi ve Filmler

Peygamberin Kılıçları
Cumbadan Rumbaya
Alaaddin Attar Haz.
Umutların Ötesi
Elveda
İbrahim Gülşeni Haz.
Emir Sultan
Sevgi Ana
Yanlış Numara
Yahya Kaptan Sinema
Ayrı Dünyalar
Süper Yıldız
Kimsesizler
Denizciler Geliyor
Suikast
Solan Gül
Sessiz Karanlık
Tanık
Hicran Yarası
Kara Elmas Sinema
Bir Kadın Bir Yaşam
0 Nokta
Nazlı ile Emir
Geri Dön
Çatallı Köy
Polis

Reha Yeprem 2000 senesinden beri hem yurt içi hemde yurtdışı birçok programda sunuculuk yaparak ünlü isimleri ağırlamıştır.Seminerlerin vazgeçilmez sunucuları arasında bulunmaktadır.Ünlü isim Arapça ile Orta derecede İngilizce bilmektedir.Evlidir ve 2 çocuğu bulunmaktadır.

Bu konuyla ilgili yorumunuzu yazın