Reyhan Baysan kimdir, nereli, Reyhan Baysan kaç yaşında, Reyhan Baysan mesleği, ne iş yapıyor, ne mezunu?

Reyhan Baysan Kimdir, Hayatı, Kaç Yaşında, Nereli, Ne Mezunu?

Fox TV’de Ekonomi Arası programı ile ekranlara gelen sunucu Reyhan Baysan ile ilgili detaylar aranmaktadır. Peki Reyhan Baysan kimdir, nereli, Reyhan Baysan kaç yaşında, Reyhan Baysan mesleği, ne iş yapıyor, ne mezunu? İşte Reyhan Baysan hakkında detaylar…

Reyhan Baysan Kimdir, Kaç Yaşında, Nereli?

Sunucu Reyhan Baysan Cağaloğlu Anadolu Lisesi, Kadıköy Anadolu Lisesi’nde okumuştur. Freiburg Albert Ludwigs Üniversitesi’nden mezun olmuştur. BBC Akademi’de gazetecilik alanında eğitim almıştır.

Bu içerik KimdirKim.com ekibi tarafından hazırlanmıştır.

Reyhan Baysan TV sektöründe çalışmaya hayatına ilk kez CNBC-e kanalında başlamıştır. Burada muhabir ve tercümanlık yapmıştır. 2012-2014 yılları arasında Skyturk360’da editörlük ve sunuculuk yaptı. Ardından TVNET, Ekotürk ve TRT’de sunuculuk yaptı. Reyhan Baysan Fox TV’de hafta içi her gün Ekonomi Arası programını sunmaktadır.

Reyhan Baysan hakkında hazırladığımız bu içeriği beğendiyseniz https://Kimdirkim.com sayfamızda diğer merak ettiğiniz kişilerin yazılarını da okuyabilirsiniz.

Paramı Biriktirme Programı - Monay... Paramı nasıl değerlendirebilirim diye soruyorsan Monay'ın şu faydalı blog yazısını okumanı ve uygulamasını indirmeni tavsiye ederiz.

Tutkulu Bir Aşk Hikayesi - AİLE başlıyor...

14 Şubat'ta Show TV'de yayınlanacak, başrollerini Kıvanç Tatlıtuğ ve Serenay Sarıkaya'nın rol aldığı tutkulu bir aşk hikayesi olan "Aile" dizisi oyunuclarına, nerede çekildiğine, fotoğraflara ve fragmanlara sayfamızdan ulaşabilirsiniz.
Aile Dizisi Oyuncuları
Aile dizisi fragmanları

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir