Reyhan Nur Çalıkoğlu Kimdir Biyografisi Hayatı

Reyhan Nur Çalıkoğlu Kimdir?

Yukarıdaki videodaki evi satın almak için İletişim Formu'muzdan bize ulaşabilirsiniz.

2011 tarihinde yer almış olduğu dizi projesinle beraber başlamış olduğu meslek yaşantısında halen iyi bir şekilde oyunculuğunu sürdüren güzel bir oyuncu olan Reyhan Nur Çalıkoğlu kimdir? merak edilen bilgiler makalemizin içerisinde.

Reyhan Nur Çalıkoğlu Kimdir Kaç Yaşında Boyu Biyografisi

Oyunculuk mesleğini sürdürmekte olan ünlü isim Reyhan Nur Çalıkoğlu, 27.03.1989’lu İstanbullu bir oyuncudur.Okula İstanbul’da başlamış olan isim eğitiminin tamamını İstanbul’da bitirmiştir.İlkokul, ortaokul, lise ve en son olarak Üniversiteyi bitiren oyuncu İstanbul Üniversitesini bitirmiştir.Burada Latin Dili ile Edebiyatı konusunda eğitim almış isim bu bölümü tamamlamıştır.Boyu 1,65’dir.

Eğitimini tamamlamasının ardından oyunculuk konusunda dersler almak isteyen ünlü isim ilk olarak 2005 senesinde Müjdat Gezen Sanat Merkezine yazılmıştır.Burada bir süre kadar aldığı eğitiminin sonrasında çeşitli tiyatro oyunlarında bulunmaya başlamıştır.Bazı Tiyatro oyunlarında bulunmasıyla beraber zaman içerisinde dizi ve filmlerden teklifler almıştır.Gelen teklifler üzerinden ilk olarak 2011’de gelen teklifi değerlendirmiş ve Bir Kadın Tanıdım adındaki dizide rol almıştır.

visum china
visum china

2013-2014 seneleri arasında 2 sezon süresince Ötesiz İnsanlar adındaki dizide rol alan oyuncu kariyeri içerisinde en büyük yükselişini bu dizi ile gerçekleştirmiştir.2 sezon gibi uzunca bir sezon bu dizide rol almasının ardından ise Şevkat Yerimdar adındaki filmde rol almıştır.En son Katre isimli filmde rol alan oyuncu ondan önce ise Beni Affet dizisinde oynamıştır.

Reyhan Nur Çalıkoğlu Oynadığı Diziler ve Filmler

2011 – Bir Kadin Tanidim
2011 – İnsan Aldandi
2013 – Ötesiz İnsanlar
2013 – Şevkat Yerimdar (Film)
2014 – Beni Affet
2015 – Üc Harfli Ask (Film)
2017 – Katre (Film)

visum china
visum china

Yukarıdaki videodaki evi satın almak için İletişim Formu'muzdan bize ulaşabilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İstanbul Satılık Lüks Bahçe Katı Ev

İstanbul Satılık Lüks Ev İletişim

Yukarıdaki videodaki evi satın almak için İletişim Formu’muzdan bize ulaşabilirsiniz.