Japon güreşçi Risako Kawai kimdir, nereli, Risako Kawai kaç yaşında, Risako Kawai boyu, kilosu kaç, Risako Kawai başarıları ve aldığı ödüller

Risako Kawai Kimdir, Kaç Yaşında, Nereli, Boyu, Kilosu Kaç?

Japon güreşçi Risako Kawai kimdir, nereli, Risako Kawai kaç yaşında, Risako Kawai boyu, kilosu kaç, Risako Kawai başarıları ve aldığı ödüller. Biyografisi hakkında detaylar yazımızdadır.

Risako Kawai Kimdir, Kaç Yaşında, Nereli?

Japon güreşçi Risako Kawai 21 Kasım 1994 tarihinde dünyaya gelmiştir. Olimpiyat Oyunlarında iki kez altın madalya, Dünya Güreş Şampiyonasında üç kez altın madalya ve Asya Güreş Şampiyonasında dört kez altın madalya kazanmıştır. Las Vegas’ta yapılan 2015 Dünya Güreş Şampiyonası’nda ikinci oldu ve 2016 Yaz Olimpiyatları’nda Belarus’tan Maria Mamashuk’u 3-0 yenerek altın madalya kazandı.

Bu içerik KimdirKim.com ekibi tarafından hazırlanmıştır.

Risako Kawai Boyu Kaç?

Risako Kawai 1.60 boyundadır.

Risako Kawai Kaç Kilo?

Risako Kawai 61 kilodur.

Sürücü Bayılırsa Ne Yapardınız?

Videoyu sonuna kadar izlemenizi tavsiye ediyoruz. Hızla ilerlerken, sürücü bir anda bayılırsa ve siz araç içindeyseniz, ne yapardınız? Umarız bu durumu yaşamazsınız ama yine de bilmekte fayda var. Güvenli sürüşleriniz olsun. 🙂 TÜVTÜRK araç muayane randevusunu TÜVTÜRK muayene rezervayson sayfasından ücretsiz olarak alabilirsiniz. TÜVTÜRK araç muayene randevusu almak için telefon numarası da 850 222 88 88'dir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.