Romain Gavras kimdir, Romain Gavras nereli, Romain Gavras'ın hayatı, biyografisi, Romain Gavras kaç yaşında?

Romain Gavras Kimdir? Biyografisi, Kaç Yaşında, Nereli?

Yukarıdaki videodaki evi satın almak için İletişim Formu'muzdan bize ulaşabilirsiniz.

Dünyaca ünlü şarkıcı Dua Lipa, Fransız yönetmen Romain Gavras ile el ele görüntülendi. Bu haberden sonra Romain Gavras hakkında detaylar araştırılmaya başlandı. Peki Romain Gavras kimdir, Romain Gavras nereli, Romain Gavras’ın hayatı, biyografisi, Romain Gavras kaç yaşında? İşte Romain Gavras hakkında detaylar.

Romain Gavras Kimdir?

Romain Gavras, Fransız-Yunan film yönetmeni, senarist ve müzik video yönetmenidir. Romain Gavras  4 Temmuz 1981 tarihinde Paris’te doğmuştur ve Fransa’da büyümüştür.

Gavras, özellikle müzik videoları için yaptığı yönetmenlik çalışmalarıyla tanınmaktadır. İlk büyük başarısını 2008 yılında Justice’ın “Stress” adlı müzik videosu ile elde etmiştir. Bu video, kısa sürede internet fenomeni haline gelmiş ve Gavras’ın adını duyurmasını sağlamıştır.

visum china
visum china

Ayrıca, Gavras’ın yönetmenliğini yaptığı filmler arasında, 2010 yapımı “Our Day Will Come” ve 2018 yapımı “The World Is Yours” gibi yapımlar bulunmaktadır. Gavras, politik ve sosyal mesajlar veren filmleri ve müzik videoları ile tanınmaktadır.

Romain Gavras hakkında hazırladığımız bu içeriği beğendiyseniz https://Kimdirkim.com sayfamızda diğer merak ettiğiniz kişilerin yazılarını da okuyabilirsiniz.

visum china
visum china

Yukarıdaki videodaki evi satın almak için İletişim Formu'muzdan bize ulaşabilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İstanbul Satılık Lüks Bahçe Katı Ev

İstanbul Satılık Lüks Ev İletişim

Yukarıdaki videodaki evi satın almak için İletişim Formu’muzdan bize ulaşabilirsiniz.