Romain Gavras kimdir, Romain Gavras nereli, Romain Gavras'ın hayatı, biyografisi, Romain Gavras kaç yaşında?

Romain Gavras Kimdir? Biyografisi, Kaç Yaşında, Nereli?

Dünyaca ünlü şarkıcı Dua Lipa, Fransız yönetmen Romain Gavras ile el ele görüntülendi. Bu haberden sonra Romain Gavras hakkında detaylar araştırılmaya başlandı. Peki Romain Gavras kimdir, Romain Gavras nereli, Romain Gavras’ın hayatı, biyografisi, Romain Gavras kaç yaşında? İşte Romain Gavras hakkında detaylar.

Romain Gavras Kimdir?

Romain Gavras, Fransız-Yunan film yönetmeni, senarist ve müzik video yönetmenidir. Romain Gavras  4 Temmuz 1981 tarihinde Paris’te doğmuştur ve Fransa’da büyümüştür.

Gavras, özellikle müzik videoları için yaptığı yönetmenlik çalışmalarıyla tanınmaktadır. İlk büyük başarısını 2008 yılında Justice’ın “Stress” adlı müzik videosu ile elde etmiştir. Bu video, kısa sürede internet fenomeni haline gelmiş ve Gavras’ın adını duyurmasını sağlamıştır.

Ayrıca, Gavras’ın yönetmenliğini yaptığı filmler arasında, 2010 yapımı “Our Day Will Come” ve 2018 yapımı “The World Is Yours” gibi yapımlar bulunmaktadır. Gavras, politik ve sosyal mesajlar veren filmleri ve müzik videoları ile tanınmaktadır.

Romain Gavras hakkında hazırladığımız bu içeriği beğendiyseniz https://Kimdirkim.com sayfamızda diğer merak ettiğiniz kişilerin yazılarını da okuyabilirsiniz.

Paramı Biriktirme Programı - Monay...

Monay, para biriktirme uygulaması, para yönetimi
Monay
Paramı nasıl değerlendirebilirim diye soruyorsan MONAY'ın şu faydalı blog yazısını okumanı ve uygulamasını indirmeni tavsiye ederiz.

Bir yanıt yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir