Romario Ibarra kimdir, nereli, Romario Ibarra kaç yaşında, Romario Ibarra boyu, kilosu kaç, Romario Ibarra kariyeri, hangi takımlarda oynadı?

Romario Ibarra Kimdir, Hayatı, Kaç Yaşında, Nereli, Boyu Kaç?

Ekvador milli takımında forma giyen Romario Ibarra kimdir, nereli, Romario Ibarra kaç yaşında, Romario Ibarra boyu, kilosu kaç, Romario Ibarra kariyeri, hangi takımlarda oynadı? İşte Romario Ibarra hakkında detaylar.

Romario Ibarra Kimdir, Kaç Yaşında, Nereli?

Romario Andrés Ibarra Mina 24 Eylül 1994 tarihinde Ekvador’un Atuntaqui kentinde dünyaya gelmiştir. Romario Ibarra orta saha pozisyonunda görev yapan Ekvadorlu millî futbolcudur.

Romario Ibarra Boyu Kaç?

Romario Ibarra 1.76 oyundadır.

Romario Ibarra Kaç Kilo?

Romario Ibarra 77 kilodur.

Romario Ibarra Kariyeri

  • Universidad Católica (2011-2012)
  • Liga de Quito (2013-2014)
  • Universidad Católica (2014-2018)
  • Minnesota United (2018-2019)
  • C. F. Pachuca (2019-)

Romario Ibarra hakkında hazırladığımız bu içeriği beğendiyseniz https://Kimdirkim.com sayfamızda diğer merak ettiğiniz kişilerin yazılarını da okuyabilirsiniz.

Sürücü Bayılırsa Ne Yapardınız?

Videoyu sonuna kadar izlemenizi tavsiye ediyoruz. Hızla ilerlerken, sürücü bir anda bayılırsa ve siz araç içindeyseniz, ne yapardınız? Umarız bu durumu yaşamazsınız ama yine de bilmekte fayda var. Güvenli sürüşleriniz olsun. 🙂 TÜVTÜRK araç muayane randevusunu TÜVTÜRK muayene rezervayson sayfasından ücretsiz olarak alabilirsiniz. TÜVTÜRK araç muayene randevusu almak için telefon numarası da 850 222 88 88'dir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.