Romeo Beckham kimdir, nerelidir, Romeo Beckham kaç yaşında, Romeo Beckham kariyeri, Romeo Beckham boyu, kilosu kaç?

Romeo Beckham Kimdir, Kaç Yaşında, Nereli, Kariyeri, Boyu Kaç?

Ünlü futbolcu David Beckham’ın oğlu futbolcu Romeo Beckham kimdir, nerelidir, Romeo Beckham kaç yaşında, Romeo Beckham kariyeri, Romeo Beckham boyu, kilosu kaç?

Romeo Beckham Kimdir, Kaç Yaşında, Nereli?

Romeo Beckham 1 Eylül 2002 tarihinde dünyaya gelmiştir. Romeo Beckham’ın doğum yeri Londra’dır. David Beckham ve eski şarkıcı moda tasarımcısı Victoria Beckham’ın oğludur . Kardeşleri Brooklyn ve Cruz da onunla Arsenal’de altyapı takımında futbol oynadı fakat kariyerlerini devam ettirmediler.

2014 yılında, Beckham Arsenal Akademisi’ne katıldı ancak ertesi yıl serbest bırakıldı. Serbest bırakıldıktan sonra, artık futbolda kariyer yapmak istemediğini, bunun yerine Andy Murray ile tenis eğitimi almak istediğini itiraf etti. Ancak 2020’de Beckham, beş yıllık bir aradan sonra futbola geri dönmek istediğini açıkladı. Kararı desteklemek için babası David Beckham , daha önce aile evinde inşa ettiği tenis kortunu futbol sahasıyla değiştirdi.

Bu içerik KimdirKim.com ekibi tarafından hazırlanmıştır.

Eylül 2021’de, 19 yaşına girdikten sonra Beckham , babasının Major League Soccer kulübü Inter Miami’nin yedek üyesi olan USL League One kulübü Fort Lauderdale CF’ye katıldı. 19 Eylül’de Beckham, ilk profesyonel maçına Tormenta FC karşısında 2-2 berabere kaldıkları maçta çıktı. O maçta, babasının eski Manchester United takım arkadaşı Phil Neville’in oğlu Harvey Neville’in yanında yer aldı.

Romeo Beckham Sevgilisi Var mı?

Romeo Beckham 2019 yılından itibaren dijital içerik üreticisi Mia Regan ile ilişkisi vardır.

Romeo Beckham Boyu Kaç?

Romeo Beckham 1.81 boyundadır.

Romeo Beckham Kaç Kilo?

Romeo Beckham 63 kilodur.

Romeo Beckham Hangi Burç?

Romeo Beckham Başak burcudur.

Sürücü Bayılırsa Ne Yapardınız?

Videoyu sonuna kadar izlemenizi tavsiye ediyoruz. Hızla ilerlerken, sürücü bir anda bayılırsa ve siz araç içindeyseniz, ne yapardınız? Umarız bu durumu yaşamazsınız ama yine de bilmekte fayda var. Güvenli sürüşleriniz olsun. 🙂 TÜVTÜRK araç muayane randevusunu TÜVTÜRK muayene rezervayson sayfasından ücretsiz olarak alabilirsiniz. TÜVTÜRK araç muayene randevusu almak için telefon numarası da 850 222 88 88'dir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.