Rotasız Seyyah kimdir, nereli, kaç yaşında, Mehmet Genç kimdir, nereli, kaç yaşında

Rotasız Seyyah Kimdir? Mehmet Genç Kaç Yaşında, Nereli?

Türk gezgin Rotasız Seyyah kimdir, nereli, kaç yaşında, Mehmet Genç kimdir, nereli, kaç yaşında gibi soruların cevaplarını bu yazımızda bulabilirsiniz.

Rotasız Seyyah Kimdir, Kaç Yaşında, Nereli?

Gerçek adı Mehmet Genç’tir. Rotasız Seyyah 1982 yılında Samsun’da dünyaya gelmiştir. Samsun 19 Mayıs Üniversitesi Elektronik Bölümünden 2002 yılında mezun olmuştur. 6 yıl IT sektöründe çalıştı sonrasında 2010 yılında işini bırakarak fotoğraf çekmeye, gezmeye başlamıştır.

Dünyayı karış karış gezmeye başlayıp, kısa sürede Rotasız Seyyah adıyla internette fenomen haline gelen, fotoğraf projeleriyle gerek yurt içinde, gerekse BBC, The Telegraph ve Der Spiegel gibi gazete ve dergilerde adından söz ettiren Mehmet Genç’in, yol hikayelerini yazdığı 2 kitabı vardır. 2017 yılında 24. İTÜ EMÖS Başarı Ödülleri’nde Yılın En Başarılı ödülünü almıştır. 2018 yılında ise Harbiye Leo Kulübü’nün Dağ Çiçekleri Ödül Töreninde Yılın En Harbi Gezgin Ödülü’nün sahibi olmuştur.

Rotasız Seyyah Evli mi?

Rotasız Seyyah bekardır.

Rotasız Seyyah Kitapları

2016 – Rotasız Seyyah Yol Hikayeleri

2017 – Rotasız Seyyah Yol Hikayeleri 2

Sürücü Bayılırsa Ne Yapardınız?

Videoyu sonuna kadar izlemenizi tavsiye ediyoruz. Hızla ilerlerken, sürücü bir anda bayılırsa ve siz araç içindeyseniz, ne yapardınız? Umarız bu durumu yaşamazsınız ama yine de bilmekte fayda var. Güvenli sürüşleriniz olsun. 🙂

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir