Röya kimdir? kaç yaşında boyu kilosu nedir?

Röya Kimdir?

Azerbaycanlı güzel sanatçılardan biri olan ve Türkiye’de de her geçen gün dinleyici kitlesi artan Röya kimdir? kaç yaşında? boyu ve kilosu nedir? bütün yanıtları ve çok sayıda detay konumuzda.

Röya Biyografisi

14 Haziran 1982 tarihinde Azerbaycan’da dünyaya gelen Röya, Azerbaycan’ın tanınmış modellerinden ve şarkıcılarından biridir.16 yaşından beri şarkı söylemeye başlayan güzel sanatçı, ilk olarak sanatçı grubu içerisinde şarkı söylemeye başlamış ardından da gruptan ayrılarak tek başına ilerlemiştir.

Röya’nın boyu 1.69 cm, kilosu ise 58’dir.Burcu ise İkizler’dir.

Azerbaycan’da seslendirdiği şarkılarla beraber kısa bir süre içerisinde popüler olmaya başlamış olan Röya, ayrıca bir dönem kısa sürede olsa oyunculuk yapmıştır.kimdirkim+com Bu zamana kadar bazı albümler çıkartmış olan isim ilk albümü olan “Gel Danış” isimli albümü 2005 tarihinde çıkartmıştır.

Bu albümün ardından 2012 yılında “Gönder” albümünü çıkartan Röya, akabinde ise “Gemiciler” isimli albüm çıkartmıştır.2018 yılında “Afaki” isimli single albüm çıkartan şarkıcı güzelliği ile de dinleyicilerin beğendiği şarkıcılardan biridir.

Röya Albümleri

2018 – Afaki (single)
2013 – Gemiciler
2012 – Albom Koleksiyası
2012 – Gönder
2005 – Gel Danış

Sürücü Bayılırsa Ne Yapardınız?

Videoyu sonuna kadar izlemenizi tavsiye ediyoruz. Hızla ilerlerken, sürücü bir anda bayılırsa ve siz araç içindeyseniz, ne yapardınız? Umarız bu durumu yaşamazsınız ama yine de bilmekte fayda var. Güvenli sürüşleriniz olsun. 🙂 TÜVTÜRK araç muayane randevusunu TÜVTÜRK muayene rezervayson sayfasından ücretsiz olarak alabilirsiniz. TÜVTÜRK araç muayene randevusu almak için telefon numarası da 850 222 88 88'dir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.