Sabri Sarıoğlu Kimdir Nereli Kaç Yaşında?

Sabri Sarıoğlu Kimdir?

Eski milli futbolcu Sabri Sarıoğlu hakkında merak edilenler. Sabri Sarıoğlu kimdir, nereli, Sabri Sarıoğlu kaç yaşında, Sabri Sarıoğlu boyu, kilosu kaç, Sabri Sarıoğlu evli mi, eşi kimdir?

Sabri Sarıoğlu Kimdir, Kaç Yaşında, Nereli?

Sabri Sarıoğlu 26 Temmuz 1984 tarihinde dünyaya gelmiştir. Sabri Sarıoğlu’nun doğum yeri Samsun’un Çarşamba ilçesidir. 1995 tarihinde ilk kez amatör bir takımda oynamaya başlayan futbolcu, 1999 tarihine kadar amatör olarak futbol oynamayı sürdürmüştür. 1999 tarihinde önce Galatasaray Altyapısına girmiş ardından da Galatasaray A2 takımında forma giymiştir.

Sabri Sarıoğlu ilk defa 2001-2002 sezonu ile beraber Galatasaray A takımına Lucescu’nun isteği üzerine alındı. 1 sene kadar kadroda yer bulamamasına rağmen ertesi sezon takımın başına Fatih Terim geçmesi ile kadroda kendine yer buldu. Sabri Sarıoğlu Galatasaray takımının forması ile birçok maça çıktı. Galatasaray formasını 2017 yılına kadar terletti. Toplam 357 maça çıktı ve 15 gol atma başarısı göstermiştir. 2017-2018 döneminde Göztepe’ye transfer olmuştur. Sabri Sarıoğlu aktif futbol kariyeri burada sonlandırmıştır.

Sabri Sarıoğlu Boyu Kaç?

Sabri Sarıoğlu 1.70 boyundadır.

Sabri Sarıoğlu Kaç Kilo?

Sabri Sarıoğlu 65 kilodur.

Sabri Sarıoğlu Kiminle Evli?

Sabri Sarıoğlu Evli mi? 20 Nisan 2010 yılında Yağmur hanım ile evlenmiştir.1 çocuğu bulunan çiftin çocuklarının adı Sarp’tır.

Paramı Biriktirme Programı - Monay...

Monay, para biriktirme uygulaması, para yönetimi
Monay
Paramı nasıl değerlendirebilirim diye soruyorsan MONAY'ın şu faydalı blog yazısını okumanı ve uygulamasını indirmeni tavsiye ederiz.

Bir Yorum

  1. Sabrı Sarıoğlu adamdır bunu bilin herkes eleştirirken önce kendine baksın ondan sonra eleştirsin

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir