Sabriye Şengül kimdir, nereli, Sabriye Şengül kaç yaşında, Sabriye Şengül boyu, kilosu kaç?

Sabriye Şengül Kimdir?

2017 ve 2019 yıllarında Survivor yarışmasına katılan Sabriye Şengül hakkında bilgileri derledik. Peki Sabriye Şengül kimdir, nereli, Sabriye Şengül kaç yaşında, Sabriye Şengül boyu, kilosu kaç? İşte Sabriye Şengül hakkında detaylar.

Sabriye Şengül Kimdir, Kaç Yaşında, Nereli?

Sabriye Şengül 12 Kasım 1988 tarihinde dünyaya gelmiştir. Sabriye Şengül’ün doğum yeri Trabzon’un Şalpazarı ilçesidir. Kickboksçu ve karma dövüş sanatçısıdır. Spor hayatına hentbol oynayarak başladı. Ardından hentbol hocasının tavsiyesiyle 2006 yılında boksa yöneldi. Türkiye şampiyonlukları, uluslararası boks şampiyonluğu ve K1 Dünya Karması şampiyonluğu kazandı. 23 Nisan 2016 tarihinde İstanbul’da WKU Dünya Şampiyonluğu için kemer maçına çıktı ve Belçikalı Rakibi Vanessa De Waelle’yi puanla yenerek Dünya Şampiyonu oldu. Sabriye Şengül 2017 ve 2019 yıllarında Survivor yarışmasına katılmıştır.

Bu içerik KimdirKim.com ekibi tarafından hazırlanmıştır.

Sabriye Şengül Boyu Kaç?

Sabriye Şengül 1.65 boyundadır.

Sabriye Şengül Kaç Kilo?

Sabriye Şengül 56 kilodur.

Sabriye Şengül Burcu Ne?

Sabriye Şengül Akrep burcudur.

Sabriye Şengül Instagram Hesabı

instagram.com/sabriyesengul

Sabriye Şengül hakkında hazırladığımız bu içeriği beğendiyseniz https://Kimdirkim.com sayfamızda diğer merak ettiğiniz kişilerin yazılarını da okuyabilirsiniz.

Paramı Biriktirme Programı - Monay...

Monay, para biriktirme uygulaması, para yönetimi
Monay
Paramı nasıl değerlendirebilirim diye soruyorsan MONAY'ın şu faydalı blog yazısını okumanı ve uygulamasını indirmeni tavsiye ederiz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir