Şafak Mahmutyazıcıoğlu kimdir, nerelidir, Şafak Mahmutyazıcıoğlu kaç yaşında, vefat etti, nasıl hayatını kaybetti

Şafak Mahmutyazıcıoğlu Kimdir?

Ece Erken’in eşi avukat Şafak Mahmutyazıcıoğlu 27 Ocak 2022 tarihinde gece saatlerinde İstanbul’un Bakırköy ilçesinde bir balıkçı restoranında silahlı saldırıya uğramıştır. Saldırı sonucunda Şafak Mahmutyazıcıoğlu hayatını kaybetmiştir. Şafak Mahmutyazıcıoğlu’nun hayatı ve biyografisi ile ilgili detaylı bilgiler.

Şafak Mahmutyazıcıoğlu Kimdir, Hayatı, Nereli?

Şafak Mahmutyazıcıoğlu 1980 yılında dünyaya gelmiştir. Şafak Mahmutyazıcıoğlu’nun doğum yeri Rize’dir. İstanbul Kültür Üniversitesi Hukuk Fakültesi’nde eğitimini tamamladı. Kendi hukuk bürosu olan Şafak Mahmutyazıcıoğlu, birçok firmanın hukuk danışmanlığını yaptı.

Bu içerik KimdirKim.com ekibi tarafından hazırlanmıştır.

Fikret Orman döneminde Beşiktaş’ın hukuk işlerinden sorumlu yönetim kurulu üyeliğini yaptı. 2 çocuk babası olan Şafak Mahmutyazıcıoğlu, 2021 yılında sunucu Ece Erken ile evlenmiştir.

Sürücü Bayılırsa Ne Yapardınız?

Videoyu sonuna kadar izlemenizi tavsiye ediyoruz. Hızla ilerlerken, sürücü bir anda bayılırsa ve siz araç içindeyseniz, ne yapardınız? Umarız bu durumu yaşamazsınız ama yine de bilmekte fayda var. Güvenli sürüşleriniz olsun. 🙂 TÜVTÜRK araç muayane randevusunu TÜVTÜRK muayene rezervayson sayfasından ücretsiz olarak alabilirsiniz. TÜVTÜRK araç muayene randevusu almak için telefon numarası da 850 222 88 88'dir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.