Şahan Gökbakar Kimdir? Nereli ve Kaç Yaşında?

Şahan Gökbakar Kimdir?

Ünlü komedyenlerden biri olan ve videoları ile herkesi gülmekten kırıp geçiren Türkiye’nin çok sevdiği isimler arasında bulunan Şahan Gökbakar kimdir? cevapları ve güldürü ustasının biyografisi sizlerle.

Şahan Gökbakar Kimdir? Nereli ve Kaç Yaşında?

22 Ekim 1980 yılında İzmir’de hayata gözlerini açan Şahan Gökbakar, babasını 8 yaşındayken kaybetmesiyle birlikte Annesi ve kardeşleri ile beraber Ankara’ya yerleşmiş ve eğitimine de burada başlamıştır.ODTÜ kolejine yazılarak eğitimine başlamış olan isim liseye kadar ODTÜ Koleji’nde eğitim görmüş ardından ise Bilkent Üniversitesini kazanarak Tiyatro Bölümü’nden mezun olmuştur.Mezun olduğu tarih ise 2002’dir.

Üniversite sonrası Ankara’dan İstanbul’a taşınan Şahan Gökbakar, ilk olarak katıldığı reklam seçmeleri ile kariyerine başladı.Reklamların akabinde ise sunuculuk yapmaya başlayarak “Zıbın” adındaki programı sundu.Bu programın ardından Trt 1 televizyonunda “7.Gün” isimli programda yer aldı.Üst üste yaptığı sunuculuk mesleğini “Zoka” adındaki programla sürdürdü ve bir sürede bu yarışma programını sundu.

Zoka’nın ardından yoluna yine Tv 8 ekranında devam etmiş olan ünlü komedyen, bu sefer “Dikkat Şahan Çıkabilir” adında şov programını sunmuştur.2007 yılında “Recep İvedik” filmi ile gözleri daha fazla üstüne çekmiş olan isim, son dönemlerde yapmış olduğu taklitlerle birlikte başta sosyal medya olmak üzere, tüm medya da konuşulmuştur.

Recep İvedik serisinin toplam 6 filminde rol alan oyuncu 1,2,3,4,5,6 hepsinde başrol olarak oynamıştır.kimdirkim*com Bu filmlerin tüm serileri çok yoğun izlenme oranı elde ederek rekor kırmıştır.

Evli olan ünlü komedyenin eşinin ismi ise Selin Gökbakar’dır.2 tane çocukları olan çiftin çocuklarının adları ise; Deniz Efe ve Ela’dır.

Şahan Gökbakar Oynadığı Filmler

2005 – Gen
2007 – Recep İvedik
2008 – Recep İvedik 2
2008 – Horton (Seslendirme)
2010 – Recep Ivedik 3
2013 – Celal ile Ceren
2014 – Recep Ivedık 4
2015 – Osman Pazarlama
2017 – Recep Ivedık 5
2018 – Kayhan
2019 – Recep İvedik 6

Sürücü Bayılırsa Ne Yapardınız?

Videoyu sonuna kadar izlemenizi tavsiye ediyoruz. Hızla ilerlerken, sürücü bir anda bayılırsa ve siz araç içindeyseniz, ne yapardınız? Umarız bu durumu yaşamazsınız ama yine de bilmekte fayda var. Güvenli sürüşleriniz olsun. 🙂

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir