Sahra Şaş Kimdir? Nerelidir Kaç Yaşında Boyu Kaç?

Sahra Şaş Kimdir Kaç Yaşında Boyu Kaç?

2013 tarihinde yer almış olduğu dizi ile beraber ekranlara merhaba demiş olan ve ardından Fox Tv’nin reytingleri altüst etmiş olan Çoban Yıldızı ve Bizim Hikaye adındaki dizileri ile tanınmış genç isim Sahra Şaş kimdir kaç yaşında boyu kaç? sizleri daha fazla merak ettirmeden bu soruların yanıtlarını sunmaya başlayalım.

Sahra Şaş Kimdir? Biyografisi

15 Kasım 1994 tarihinde İstanbul’da hayata gözlerini açan Sahra Şaş, 1.66 cm boyunda, 55 kilo ve Akrep burcudur.İstanbul doğumlu olmasına rağmen aslen Kürt Kökenli olan güzel oyuncu, yeterli düzeyde kürtçe bilmektedir.Son oynamış olduğu dizilerde göstermiş olduğu performans ile birlikte çok sık biyografisi merak edilen oyunculardan biri olmayı başaran isim, şimdiden kariyeri için önemli adımlar atmıştır.

Oyunculuğa 2013’de oynamış olduğu “Tatar Ramazan” adındaki dizi ile hızlı bir giriş gerçekleştirmiş olan isim, bu dizide iyi bir oyunculuk gerçekleştirmiştir.Bu diziden sonra yapımcı ve yönetmenlerin oyunculuğunu beğendiği bir isim olan genç oyuncu, başka dizilerden gelen teklifleri değerlendirmiş ve ardından “Adını Kalbine Yazdım” dizisinde yer almıştır.

2017 yılında rol aldığı “Çoban Yıldızı” dizisinde canlandırmış olduğu Rüveyda karakteri ile meslek yaşamında önemli bir noktaya ulaşan ünlü oyuncu, ardından ise “Kadın” ve “Bizim Hikaye” dizilerinde rol almıştır.

visum china
visum china

Oyunculukta çok iddialı olduğunu belirten güzel isim, rol ayrımı yapmadığını ve her rolü oynayabilecek kapasitede biri olduğunu belirtmiştir.

Sahra Şaş Oynadığı Diziler Nelerdir?

2013 – Tatar Ramazan
2013 – Adını Kalbine Yazdım
2015 – Kosem Sultan
2017 – Çoban Yıldızı (Rüveyda)
2017 – Kadın (Berşan)
2017 – Martı (Sinema Filmi)
2018 – Bizim Hikaye (Çiçek)

visum china
visum china

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir