Sahtiyan Kimdir? Nerelidir Kaç Yaşında?

Sahtiyan Kimdir?

Lise senelerinden itibaren rap müziğin içinde yer almış ve bu zamana kadar çıkardığı başarılı albümlerle rap dinleyicilerinin gözüne girmiş Sahtiyan kimdir? kaç yaşında nerelidir? bütün cevapları ve ayrıntıları konumuzda bulabilirsiniz.

(Berk Şenol) Sahtiyan Biyografisi

24 Şubat 1983 yılında İstanbul’da doğan Sahtiyan, uzun zamandır rap müzik piyasasında yer alan bir isimdir.Gerçek adı Berk Şenol olan isim, rap müziğe lise son sınıfta başlamış önce çıkardığı amatör parçalarla ardından da profesyonel şarkılarla adından söz ettirmiştir.

2001 tarihinde ilk olarak demo albüm çıkartan isim bu albümüne “Kara Büyü” ismini vermiştir.Bu albümün ardından yine çeşitli demo albümler çıkartan isim 2007 tarihinde ise çıkardığı “7 Katlı Mixtape” adlı albüm ile rap müzikte iddialı bir isim olduğunu göstermiştir.

Mixtape albümünden sonra profesyonel olarak yapım şirketlerinden albüm çıkartmış olan Sahtiyan, çok sayıda rap şarkıcısı ile de beraber bazı şarkılara imza atmıştır.Yaklaşık 250 civarı konser vermiş olan isim ayrıca Yurtdışına da gitmiş ve organizasyonlara katılmıştır.kimdirkim.com Gitmiş olduğu ülkeler Hollanda, Avusturya ve Almanya’dır.

2012 tarihinde önemli rapçilerin bulunduğu “Organize Oluyoruz Vol. 1” ve “Organize Oluyoruz Vol. 2” albümlerinde bulunan Sahtiyan, 2016 tarihinde “Benim Dünyam” isimli albüm çıkartmıştır.

Sahtiyan Albümleri

2001 – Kara Büyü
2007 – 7 Katlı Mixtape
2009 – Neden
2016 – Benim Dünyam

Sürücü Bayılırsa Ne Yapardınız?

Videoyu sonuna kadar izlemenizi tavsiye ediyoruz. Hızla ilerlerken, sürücü bir anda bayılırsa ve siz araç içindeyseniz, ne yapardınız? Umarız bu durumu yaşamazsınız ama yine de bilmekte fayda var. Güvenli sürüşleriniz olsun. 🙂 TÜVTÜRK araç muayane randevusunu TÜVTÜRK muayene rezervayson sayfasından ücretsiz olarak alabilirsiniz. TÜVTÜRK araç muayene randevusu almak için telefon numarası da 850 222 88 88'dir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.