Salih Kalyon kimdir, nereli, Salih Kalyon hayatı, biyografisi, Salih Kalyon kaç yaşında?

Salih Kalyon Kimdir, Hayatı, Biyografisi, Kaç Yaşında, Nereli?

Çöp Adam dizisinde Bülent’i oynayan Salih Kalyon kimdir, nereli, Salih Kalyon hayatı, biyografisi, Salih Kalyon kaç yaşında? İşte Salih Kalyon hakkında detaylar.

İmran Salkan Kimdir, Kaç Yaşında, Nereli?

Aslen Trabzonlu olan oyuncu Salih Kalyon babasının mesleğinden dolayı 2 Şubat 1946 tarihinde Ağrı’da dünyaya gelmiştir. Daha sonra Sakarya’ya yerleşmişlerdir. Çocukluğu burada geçmiştir. İlk ve ortaokulu burada tamamlamıştır. Ortaöğrenim mezunu olan sanatçı, Dostlar Tiyatrosu, BKM Oyuncuları gibi topluluklarda, sinema filmlerinde ve dizilerde oynamaktadır. Tolga Çevik’le birlikte Komedi Dükkanı adlı eğlence programında rol almış, daha sonra başka projeler nedeniyle bu programdan ayrılmıştır.

Salih Kalyon hakkında hazırladığımız bu içeriği beğendiyseniz https://Kimdirkim.com sayfamızda diğer merak ettiğiniz kişilerin yazılarını da okuyabilirsiniz.

Sürücü Bayılırsa Ne Yapardınız?

Videoyu sonuna kadar izlemenizi tavsiye ediyoruz. Hızla ilerlerken, sürücü bir anda bayılırsa ve siz araç içindeyseniz, ne yapardınız? Umarız bu durumu yaşamazsınız ama yine de bilmekte fayda var. Güvenli sürüşleriniz olsun. 🙂 TÜVTÜRK araç muayane randevusunu TÜVTÜRK muayene rezervayson sayfasından ücretsiz olarak alabilirsiniz. TÜVTÜRK araç muayene randevusu almak için telefon numarası da 850 222 88 88'dir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir