Salih Kavrazlı kimdir? nerelidir ve kaç yaşında?

Salih Kavrazlı Kimdir?

Trabzonspor genç yetenekleri kadrosuna katmaya devam ediyor.Onlardan biri olan ve 2019 yılı Haziran ayı içerisinde Trabzonspor ile sözleşme imzalayan genç futbolculardan Salih Kavrazlı ile ilgili detaylı biyografiyi bu makalemizde bulabilirsiniz.

Salih Kavrazlı Kimdir? Nereli Kaç Yaşında?

16 Mart 2002 tarihinde Ağrı’da hayata gözlerini açan Salih Kavrazlı, aslen ise Giresunludur.Futbol hayatına Görelespor takımının alt yapısında başlamış ve ardından ise Altınordu takımına geçerek altyapı kariyerini burada sürdürmüştür.

Altınordu takımının altyapısındayken iyi bir grafik çizen genç futbolcu, Altınordu’nun U-16, U-17 ve U-19 takımlarında forma giyme şansı bulmuştur.Oynadığı futbol ile, genç yetenekleri kadrosuna katan Trabzonspor’un ilgisini çeken ünlü futbolcu, Trabzonspor ile 3 yıllık anlaşma sağlamış ve kendisini Bordo Mavi renklere bağlayan sözleşme imzalamıştır.

Forvet hattında forma giyen genç futbolcu, Trabzonspor’un öne çıkan isimlerinden biri olmaya aday isimlerdendir.

İlk sezon için 120.000 ücret alacak olan genç futbolcu, ikinci ve üçüncü sezon ise 110.000 tl garanti ücret alacaktır.Ayrıca Trabzonspor’un maçlarında forma giymesi halinde ekstra olarak 5 bin lira her maç ücret verilecektir.Trabzonspor takımı ayrıca futbolcu yetiştirme bedeli olarak Altınordu’ya belli bir ücret ödeyecektir.

Sürücü Bayılırsa Ne Yapardınız?

Videoyu sonuna kadar izlemenizi tavsiye ediyoruz. Hızla ilerlerken, sürücü bir anda bayılırsa ve siz araç içindeyseniz, ne yapardınız? Umarız bu durumu yaşamazsınız ama yine de bilmekte fayda var. Güvenli sürüşleriniz olsun. 🙂

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir